Domácí se sice ujali vedení, to jim ale ve druhém poločase nevydrželo a před početnou diváckou kulisou skončilo utkání 1:3. Bystřice si výhrou zajistila první místo a postup do I. B třídy.

O. BÍTÝŠKA – NOVÁ VES B 1:1

Góly: Dvořák - Zdražil. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (68. Kališ). Diváci: 40. Poločas: 0:0. O. Bítýška: Hájek – Brichta, Dvořák, Horký, Musil – Navrátil (80. J. Večeřa), Vařílek, Karmazín, Zeman – Kališ, Zelníček (46. P. Večeřa). Nová Ves B: Menčík – Zdražil, Starý, Klement (46. D. Nejedlý), Šandera – P. Nečas (70. Fuksa), J. Nečas, V. Bureš, T. Nejedlý – Novotný, Ondřejka.

ROVEČNÉ – RADOSTÍN N. O. 0:3

Góly: L. Kozel, J. Kozel, Promberger. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Rovečné: Petr – Bartoň, Šenkýř, Navrátil, Doskočil – Mikulčický, Kozáček, Pelikán, Jančík (57. Dlouhý) – Šoukal (81. Tomášek), Večeřa (75. Žíla). Radostín n. O.: Jakubec – Vaněk, Večeřa, Berka (16. Kališ), Litochleb (60. P. Kozel) – Fabík, Kovář, Jurek (69. Inwald), L. Kozel – J. Kozel, Promberger.

D. ROŽÍNKA – RAD. SVRATKA 0:1

Góly: Dvořák. Rozhodčí: Bula. Diváci: 50. Poločas: 0:0. D. Rožínka: Horák – König, Konček, M. Bílek, Baláž – Bartoněk, Kopecký, Kodras, Vondruška – J. Bílek, Škorpík. Rad. Svratka: Petr – Havlíček, J. Šoustar, Hudeček, Havránek – M. Šoustar, Janů, Pekárek, Šacl (89. Šujan) – Nejedlý, Sáblík (65. Dvořák).

SVRATKA – UJČOV 2:1

Góly: Malovič, Vítek – Blecha. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Svratka: Moučka - Malovič, Voldán, Mich. Sádovský, J. Mládek - Kachlík, Mar. Sádovský, Fiala, Vítek - Štěpánek, Boguaj. Ujčov: Konvalinka – Jančík, Z. Mitáš, Šourač, Blecha – Dvořáček, Pav. Mitáš, Hoch, Zbořil – Dozbaba, Kaňkovský.

BOBROVÁ – NEDVĚDICE 3:1

Góly: Roháček, J. Smažil, Dvořák – Šikula. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Bobrová: M. Smažil – Kratochvíl, Podborský, Ambrož, Smutka – Hluščenko (60. Srnský), Dvořák, J. Smažil, Flídr – Ptáček (70. Mahel), Zalaba (46. Roháček). Nedvědice: Juračka – Zadražil, Hovorka, Jirásek, Štarha – Doušek, Jaroš, Šikula, Havlíček – Krejčí, Burýšek.

VÍR – V. BÍTEŠ B 4:2

Góly: Hovorka 2, T. Pyskač, Šenkýř – Císař, Rašovský. Rozhodčí: Soukup. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (60. Kadlec). Diváci: 120. Poločas: 2:2. Vír: Jak. Preisler – Rejda, T. Pyskač, Řehoř, Svoboda (60. Borový) – Hovorka (85. Sýs), Skoumal, Šenkýř, L. Pyskač – Matuška, Havel (50. Lahodný). V. Bíteš B: Šeba – Plechatý, Suchý, Kadlec, Rašovský – Hřebíček, Švanda, Jelínek, Čech – Ivančík, T. Loup.

BORY – BYSTŘICE B 1:3

Góly: vlastní – Zbytovský, König, Lukš. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (87. Beneš). Diváci: 500. Poločas: 1:0. Bory: Pokorný – Netolický (88. Ambrož), Beneš, Zikmund, Hlaváč – Špaček, Todorov (88. Dvořák), Novotný, Vaculík – Karásek, Vávra. Bystřice B: Dudáš – Chocholáč, Lukš, Zítka, R. Sklenář – Andrejs (88. Svoboda), Zbytovský, Z. Sklenář, König – Horák (88. Nepejchal), Špatka.