Těm se v letošní sezoně zatím vůbec nedaří a po poslední prohře 2:4 s Třeští spadli na samé dno tabulky.

„S hráči jsme si sedli a probrali jejich chyby u videa. Snažili jsme se v klidu rozebrat důvody současného stavu, do kterého jsme se dostali. Teď je na hráčích samotných, jak si vše srovnají v hlavě. Uvidíme, co předvedeme o víkendu v Jaroměřici,“ uvedl předseda bohdalovského klubu Alois Matějíček.

Ten dále přiznal, že se chystají změny v kádru. „Nepůjde však o nějaké hráčské výměny, ale spíše o prohození některých kluků v rámci jednotlivých postů. Nikoho nebudeme z mužstva vyhazovat, hrát by měli všichni jako doposud,“ dodal k nejbližším plánovaným změnám Matějíček.

Bohdalov musí zlepšit především obrannou činnost a hru v záloze. „Tady nás tlačí bota nejvíc. Záložní řada rozdává příliš mnoho míčů na obsazené útočníky. To se chceme pokusit změnit,“ naznačil první muž bohdalovského fotbalu.

Ve velmi těžkém víkendovém duelu by měl již nastoupit útočník Juda, jenž laboroval se zraněným nosem. „Jsme v kompletní sestavě a budeme se snažit uhrát co nejlepší výsledek. Pokud všichni hráči zahrají zodpovědně, v což doufám, nemáme proti silnému soupeři co ztratit a případná výhra nám může jedině pomoci,“ dodal Matějíček.