„Zejména v první půli nás překvapila nepříjemná důrazná hra meziříčské zálohy. Propadali jsme v osobních soubojích. Po faulu na Judu jsme ale proměnili penaltu a dali kontaktní gól,“ uvedl předseda bohdalovského klubu Alois Matějíček.

Po přestávce se utkání vyrovnalo. „V kabině jsme si řekli, že budeme důrazněji chodit do soubojů. To se povedlo a v závěru se nám podařilo vyrovnat,“ popsal rozhodující momenty Matějíček.

Čtyři minuty před závěrečným hvizdem se prosadil Havlíček. Chviličku před koncem zápasu měl na kopačce vítězné tři body střídající Kántor, ale bohdalovský útočník těsně minul Kučerovu bránu.

„Měli jsme zápas rozehraný na vítězství, a nakonec můžeme být rádi za remízový bod. V první půli byl soupeř neškodný, ale po kontaktním gólu se nám totálně rozpadla koncepce naší hry. Měli jsme sice lehkou převahu a Bohdalov hrál vabank, ale nedokázali jsme jeho riskantní taktiku potrestat,“ nebyl spokojen trenér Velkého Meziříčí B Kamil Krejčí.

Tři trefy v každé půlce Ve velkolepou kanonádu se proměnilo utkání mezi Novou Vsí a Rantířovem. Domácím hráčům vyšlo vše, na co sáhli, a s přehledem zvítězili pětibrankovým rozdílem v poměru 6:1. „Tentokrát jsem stoprocentně spokojen. Hráli jsme po celých devadesát minut velice dobře, bez větších chyb,“ pochválil své svěřence trenér Nové Vsi František Šandera.

Domácí tým si přesvědčivým výkonem upevnil druhou příčku v aktuální tabulce I. A třídy - skupiny B. „Věřím, že formu potvrdíme i v příštím kole v Třešti a zejména za čtrnáct dní doma v důležitém souboji s vedoucími Jaroměřicemi,“ doufal v opakování tříbodového úspěchu Šandera.

 

 

Tabulka po 11. kole