KŘOVÍ – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 2:1

Domácí nastoupili bez tradičních opor Marošiho, Hanáka a Čejky. To samé se ale dá říci o Náměšti, které chybělo pět hráčů ze základní sestavy.

První poločas hrálo Křoví proti větru, vypracovalo si čtyři šance a nastřelilo tyčku Lukášem Němcem z trestného kopu. K brance vedla až krásná akce Tichého, který prošel mezi třemi hráči, uvolnil Kotouče a ten bez potíží zavěsil.

Po změně stran hosté hned v úvodu vyrovnali, když Rubák z hranice šestnáctky chladnokrevně prostřelil Sáru. V 75. minutě mohli hosté otočit, ale Klímův přímý kop skončil na tyčce. Až do 84. minuty se tak hrálo naprosto vyrovnané střetnutí. O osudu utkání rozhodl až střídající Koudelka, který nádhernou střelou nedal Tvrdému žádnou šanci.

Góly: 34. Kotouč, 84. Koudelka – 48. Rubák. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Křoví: Sára – Pekárek, L. Němec, Šustáček, Kováč – Kotouč, Karafa, Tichý, Bartošek – M. Němec (74. Koudelka), Roštínský.

BOHDALOV – ČÁSLAVICE-SÁDEK 2:1

V prvním poločase se lídr soutěže neustále tlačil do útoku a často zahnal Bohdalov až do velkého vápna. Domácí se osmělovali jen po rychlých útocích, které ale hostujícího brankáře neohrozily. Po jedné z kombinačních akcí Čáslavic se z pětadvaceti metrů opřel do míče Urban a ranou k tyči zaskočil gólmana Bílka. Hosté se nadále hnali za pojišťující brankou, ale jejich ataky zůstaly brankově nevyslyšeny.

Do druhého poločasu vstoupili hosté vlažněji, čehož dokonale využil Bohdalov. Koukal vybojoval ztracený míč, přihrál Neumanovi a ten prostřelil brankáře. Vyrovnávací gól domácí nažhavil a po dalším z protiútoku otočil průběh zápasu Musil.

Zaskočený lídr tabulky se snažil vyrovnat, ale Pokorného a Kalaye v jeho sólu vychytal Bílek.V 80. minutě mohl domácí uklidnit Koukal, ale svůj nájezd zavánějící hostujícím faulem neproměnil.

Góly: 47. Neuman, 51. Musil – 37. Urban. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 4:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Bohdalov: Bílek – Petr Jaroš, Novotný, Doležal, Štikar (84. Romančák) – Pav. Jaroš, Neuman, Musil, Křesťan – Zvolánek, Koukal (90. Pokorný).

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – V. MEZIŘÍČÍ B 1:2

Vstup do utkání vyšel lépe domácím, kteří se v 10. minutě ujali vedení. Jan Dvořák si naběhl na malé vápno a centr přetavil v úvodní branku. Budišov poté nevyužil několik možností ke zvýšení, a tak udeřilo na druhé straně. Chybu v obraně potrestal ve 25. minutě hostující Bouček – 1:1. Juniorka Velkého Meziříčí se do konce prvního poločasu uchýlila k nakopávání míčů.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli. Budišov se snažil kombinovat, ale srazila jej druhá hrubka v defenzivě, kterou v 69. minutě potrestal Beran. Domácí měli ve zbytku utkání územní převahu, ale do výraznější šance se už nedostali.

Góly: 10. J. Dvořák – 25. Bouček, 69. Beran. Rozhodčí: nehlášeno. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. V. Meziříčí B: Simandl – Halámek, Střecha (25. Beran), Netolický, O. Mucha, Kaminaras (62. Kafka), P. Mucha, Bouček (77. Smejkal), Ďurica, Veselý, Vítek.