„Máme ještě zápas k dobru. Ve čtvrtek jedeme do Přibyslavic. Když tam předvedeme podobný výkon jako v neděli v Čáslavicích, věřím, že nebudeme mít problém znovu bodovat,“ říká předseda bohdalovského klubu Alois Matějíček. Jeho tým předevčírem rozdrtil Čáslavice 4:0.

„Ten zápas se nám povedl po všech stránkách,“ libuje si Matějíček. „Pomohla nám rychlá branka Pavla Kříže, který se trefil už ve druhé minutě. Hráči skvěle kombinovali a dávali dobré míče na útočníky. To bylo důležité.“

Bohdalovská koncovka, nedávno vadnoucí, nyní rozkvétá. „Konečně jsem dokázali stoprocentně proměnit šance. Dvakrát skóroval Kříž, který potvrzuje svoje kvality, a jsem rád, že se chytil Arnošt Juda. Ten dal v neděli taky dvě branky,“ chválil ofenzivní borce bohdalovský šéf.

Mužstvo, jemuž velí, vystoupalo na desátou příčku. Pokud v dohrávce 14. kola za dva dny uspěje, může poskočit ještě výš – střed tabulky je bodově vyrovnaný. „Přibyslavice mají dobrý kádr. Ale zrovna teď doma podlehli poslednímu Stonařovu 0:1,“ zmiňuje nedělní překvapení celého 18. kola Matějíček.

Je ovšem otázka, zda nečekaná ztráta Přibyslavice nalomí, nebo naopak vyhecuje k tomu, aby další krach nedopustily. „My se soustředíme výhradně na sebe. Chceme tam bodovat, spekulace nejsou na místě.“

V posledním zápase nehrál útočník Jakub Kántor. „Do Čáslavic s námi neodcestoval. Prý má pochroumaný kotník. Uvidíme, jak na tom je a bude-li schopen nastoupit,“ dodává Matějíček.

I.A třída

I.B třída