BOHDALOV – HARTVÍKOVICE 1:2

Na podmáčeném terénu začali domácí velmi dobře a hned první střelu na bránu poslal po přihrávce Doležala nekompromisně pod břevno Zedníček. Poté převzali iniciativu hosté, měli více ze hry a po několika příležitostech se jim podařilo vyrovnat ve 33. minutě, kdy se po centru z pravé strany prosadil Chládek.

Následně mohl zvýšit hostující Vrba, ale sám před brankařem přestřelil a těsně před poločasem domácí Musil jen těsně minul. Začátek druhého poločasu byl opět v režii domácích, ale ti branku nedali. V 85. minutě nastřelil po rychlém protiútoku hostí Kopulatý tyč. Míč se k němu ale vrátil, a jeho druhou ránu se snažil vykopnout z branky Jaroš, ale smolně se trefil do vlastního brankáře, od kterého se míč dokutálel až do branky.

Góly: 4. Zedníček – 33. Chládek, 85. vlastní. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:2. Diváci: 400. Poločas: 1:1. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Odehnal (31. Musil), Neuman – Jaroš, Schneider, Doležal, Chmelíček (89. Zvolánek) – Kántor, Zedníček (62. Křesťan).

PŘIBYSLAVICE – KŘOVÍ 5:4

Utkání se hrálo v Čechtíně, kde se konala pouť. Diváci si tak museli připadat jako na kolotoči, neboť už ve 23. minutě byl stav 3:3. Byli to domácí, kdo se ve 2. minutě ujal Milostným vedení. Ovšem hosté díky útočnému duu Čejka-Tichý v rozmezí 10. a 11. minuty otočili stav utkání. Ve 20. minutě si Křoví dalo vlastní branku a poté svým druhým gólem poslal Přibyslavice do vedení Milostný. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 3:3, když vyrovnal také druhým gólem Čejka.

V 64. minutě poslal domácí opět do vedení střídající D. Samek. Za hosty vyrovnal v 70. minutě z penalty Tichý. Rozhodnutí přinesla 77. minuta, kdy nejen opětovné vedení, ale i nakonec tříbodový zisk pro Přibyslavice zařídil Ondrůj.

Góly: 2. a 22. Milostný, 20. vlastní, 64. D. Samek, 77. Ondrůj – 11. a 23. Čejka, 10. a 70. (PK) Tichý. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 3:2. Poločas: 3:3. Křoví: Karmazín – Klusák, Kalvdoa, L. Němec, Kružík – Maroši, M. Němec (86. Havelka), Roštínský (64. Hamřík), Bartošek – Čejka, Tichý.

BEDŘICHOV – V. MEZIŘÍČÍ B

Odloženo pro nezpůsobilý terén.