BOHDALOV V. MEZIŘÍČÍ B 1:3

Hosté začali svižně a už ve 2. minutě Ďuricou využili chybu ve středu pole. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Musilova střela skončila vedle a ani Koukal v samostatném úniku mezi tyče nezamířil. Udeřilo naopak na druhé straně. Prudký centr Boučka si zády nešťastně srazil do vlastní sítě Chytal. Bohdalov do přestávky snížil po rohu Hanycha, kdy si Ďurica smolně vstřelil vlastence.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, ale Vomelovu dělovku vyrazil z brankové čáry obránce. Tlak Bohdalova neustával, ale jeho příležitosti až příliš často končily mimo tři tyče nebo na kopačkách dobře postavených obránců. Velká snaha o vyrovnání přišla vhod meziříčským útočníkům. Po jednom z úniků se k tyči prosadil Beran a bylo hotovo.

Góly: 30. vlastní 2. Ďurica, 22. Bouček, 87. Beran. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Bohdalov: Bílek Chlupa, Novotný, Klimeš, Chytal Vomela, Neuman, Musil, Hanych (84. Klíma) Koukal (42. Pokorný), Křesťan. V. Meziříčí B: Simandl Halámek, Pospíšil, Bouček, Polák Smejkal (68. Veselý), Malec, Vítek (56. Liška), Pól Beran, Ďurica (89. O. Mucha).

ŽĎÁR B KŘOVÍ 3:1

Domácí se od začátku ujali iniciativy a po kolmici Russe překonal jinak vynikajícího Sáru Mašek. Ve Žďáře se jinak hrál ofenzivní fotbal plný šancí na obou stranách. Ve 26. minutě Machatka trestuhodně ztratil míč, ke kterému se dostal Roštínský, jehož Odehnal fauloval a mohl být rád, že rozhodčí nařídil jen pokutový kop. K němu se postavil Hanák, ale situace gólem neskončila.

Nástup do druhé půlky opět vyšel Žďáru, kdy Jiří Bureš nadvakrát prostřelil Sáru. Nejhezčí okamžik zápasu si domácí schovali na 59. minutu. Jun s Russem vykombinovali sérií přihrávek střed pole a po vtipné patičce Russe už Jun neměl co řešit. Alespoň čestný gól na 3:1 zaznamenal po rohovém kopu Bartošek, a když rozhodčí Dobrovolný neuznal čtvrtý zásah Žďasu pro ofsajd, skončilo utkání dvoubrankovým rozdílem.

„Vyhráli jsme zaslouženě, ale narazili jsme na velmi fotbalový tým, který jsme nepřesnostmi zbytečně pouštěli do hry,“ řekl kouč Žďáru Pavel Kubiš.

Góly: 3. Mašek, 49. J. Bureš, 59. Jun 70. Bartošek. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Žďár B: Pometlo Kotík, Odehnal, Řeháček, Růžička Machatka J. Bureš, Mašek (46. Víška, 88. Rakšány), Jun, Havlík Russ (87. Miklík). Křoví: Sára Vaníček (54. Hamřík), Šustáček (18. Kováč), Karaffa, Polášek Kotouč, Tichý, Hanák, Bartošek M. Němec, Roštínský (60. Knotek).

HERÁLEC ZR STONAŘOV 3:1

Domácím se podařil skvělý nástup do utkání, když se už v 5. minutě prosadil Skála. Herálečtí měli po vstřeleném gólu mírnou převahu a několik šancí na zvýšení. Jednu z nich využil Okurka, jenž se opřel do přímého kopu z šestadvaceti metrů a podruhé rozradostnil dvě stovky diváků. O uklidňující třetí branku do šatny se navíc po centru Uchytila zasloužil Hamák.

Po přestávce se na obrazu hry mnoho nezměnilo. Hosté neustále zlobili z občasných brejků a jeden z nich proměnil stonařovský Gavaller. Herálec se tak musel mít až do konce utkání neustále na pozoru, protože směrem dopředu mu postupem času docházel dech.

Góly: 5. Skála, 36. Okurka, 44. Hamák 59. Gavaller. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 3:0. Herálec ZR: Lossgott M. Ptaszek (61. Hořínek), J. Ptaszek, Havlík (79. Kalina), Musil (82. Suchý) Skála, Ročárek, Šusták, Hamák Uchytil, Okurka.

TŘEŠŤ ŠTĚPÁNOV 0:1

Vstup do utkání se lépe podařil hostům, kteří prvních dvacet minut ani nepůjčili domácím míč a směle si kombinovali před slavojskou brankou. První vážnější šance ale přišla z kopaček domácích hráčů před koncem poločasu. Domácí Sedláček nevymýšlel s míčem žádné zbytečné věci a napálil míč směr branka, a trefil břevno. Po několika okamžicích nacentroval Guttwald míč do malého vápna odkud Mareš nezacílil přesně.

Zápas pokračoval dál vyrovnanou partií. První vážnější situaci, ale hosté dokázali přetavit v branku, když po centru od Sedláčka prodloužil míč z malého brankoviště až do sítě Veselský 0:1. Domácí zbraně ale nesložili a hnali se do útoku. Své šance nevyužili a tři body se tak exportovaly do Štěpánova.

Góly: 69. Veselský. Rozhodčí: Slezák. Bez karet. Diváci: 100. Poločas 0:0. Štěpánov: Bednář - Plíhal, Kovalchuk, Buček, Veselský (89. Bílek) Vrzal, Šikula, Sedláček, Haraptso - Kutnyk, Bartoňek.