KŘOVÍ – BOHDALOV 4:1

Už v 9. minutě šli domácí do vedení. Tichý proměnil nařízený pokutový kop. Do 25. minuty mělo Křoví pět vyložených šancí, ale z velkého tlaku vytěžilo pouze dvě nastřelená břevna. Bohdalov se za celou pětačtyřicetiminutovku dostal k jediné střele, ale tu zlikvidoval gólman Karmazín. Ve druhém poločase se začaly dít věci.

Přímou červenou kartu obdržel bohdalovský Novotný, o šest minut později musel po druhé žluté kartě předčasně pod sprchu i Jaroš a Bohdalov dohrával s osmi hráči v poli. V 58. minutě se trefil Čejka a zdálo se být rozhodnuto. Domácí značně polevili a Bohdalov je za jejich lehkovážnost potrestal Štikarovým gólem. „V tuto chvíli byl Bohdalov lepší a my jsme se strachovali o vítězství,“ přiznal předseda Křoví Rostislav Janšta. Hosté nadále tlačili, ale byli ztrestáni Marošim a druhým gólem Čejky.

Góly: 58. a 88. Čejka, 9. Tichý (PK), 82. Maroši – 70. Štikar. Rozhodčí: Hlubinka. ŽK: 2:2. ČK: 0:2 (50. Novotný, 56. Jaroš). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Křoví: Karmazín – Klusák, Kalvoda, L. Němec (66. Jirásek), Kružík – M. Němec (85. Hamřík), Maroši, Tichý, Bartošek – Čejka, Šustáček (72. Roštinský). Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Jaroš, Neuman – Musil (63. Zvolánek), Schnaider, Doležal, Chmelíček – Křesťan (72. Zedníček), Kántor (64. Štikar).

V. MEZIŘÍČÍ B – HARTVÍKOVICE 1:1

První půlka nabídla vyrovnaný boj, v němž jedinou šanci měli hosté. Ve 37. minutě po brejku dostali výhodu pokutového kopu, ale Ďurajka si na Invalda nepřišel. Penaltový souboj vyhrál domácí gólman.

Ve druhé půlce se odehrával stejný urputný boj jako v prvním dějství. Takticky svázaný a bez šancí. Tedy až na 75. minutu, kdy se uvolnil Záviška a centrem našel hlavu Vrby. Domácí nesložili zbraně, vytvořili si nápor a nakonec se dočkali vyrovnání. V 89. minutě zahrávala juniorka „Velmezu“ přímý kop, míč propadl ve vápně k Muchovi, který střelou k tyči překonal Prokeše.

Góly: 89. O. Mucha – 75. Vrba. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas 0:0. V. Meziříčí B: Invald – Netolický, Souček, Střecha, Bouček – L. Smejkal (46. O. Mucha), Vítek, Dočkal, Jedlička, Kavka – Ďurica.