Bítešský trenér Libor Bednář však rozhodně po zápase nesmutnil. „Prohráli jsme s nejlepším mužstvem přeboru a s hlavou nahoře,“ tvrdil po zápase.
Na jeho konto ještě přidal další postřeh. „Myslím si, že se tenhle zápas musel divákům líbit. Utkání se hrálo ve velmi dobré atmosféře, o kterou se přičinili i fanoušci soupeře. Dorazilo jich opravdu hodně. Je vidět, že v Novém Městě fotbal táhne.“

Potom už se zaměřil na hodnocení svého týmu. „Kluky jsem v kabině pochválil, snad až na finální zakončení jsem jim nic nemohl vytknout. Vrchovina je technické mužstvo, ale my jsme jí úlohu favorita znepříjemnili. Bylo jasné, že vyhraje ten, kdo vstřelí první gól. Bohužel my jsme to nebyli. I trenéři soupeře uznali, že tentokrát vyhrál šťastnější,“ mávnul nad výsledkem rukou.

Hned po zápase už začal myslet na dalšího soupeře. Ve středečním vloženém kole se představí Velká Bíteš na hřišti Herálce. „Jsme v horní polovině tabulky, takže budeme mírným favoritem. Určitě tam jedeme bodovat,“ posílá Bednář na Havlíčkobrodsko varování.