„Bude to zajímavý kontrast. Hrajeme doma, a podle toho chceme taky k zápasu přistoupit a potvrdit výsledkově roli favorita,“ říká bystřický kouč Zdeněk Hovorka.

Zároveň ale dodává, že jeho tým nečeká nic jednoduchého. „Velká Bíteš je bojovný tým,“ podotýká.

Při náročném anglickém týdnu by měla být sestava kompletní. „Šetřit nikoho zřejmě nebudeme. Drobná zranění tam jsou, ale nic vážného,“ dodává Hovorka.

Kompletní bude i Velká Bíteš. Do sestavy se totiž po třízápasovém karetním trestu vrátí obránce Blažek. Obrannou taktiku naznačil i asistent velkobítešského trenéra Zdeněk Záboj. „Proti Bystřici přece nemůžeme hrát otevřenou partii. To by se nemuselo vyplatit. Dala sedm gólů Žirovnici, což hovoří za vše,“ přemítá Záboj.

Vyloženou osobku na bystřické ofenzivní klenoty ale nechystá. „Vím, že se teď hodně daří Holému. Dává poměrně dost gólů, ale hráče na něj nenasadím. Budeme si ovšem dávat pozor. Bystřici jsem na jaře viděl v Hartvíkovicích a v Okříškách,“ říká.

Před Bystřicí panuje na Spartaku překvapivě velký optimismus. „Poslední dobou se nám daří výsledkově i herně. Jsme v klidu. Věřím, že minimálně bod si odtamtud odvezeme,“ podotkl Záboj.