Alespoň bod zařídil Křižanovu Aleš Burian, který dvěma góly potrápil rezervu Velké Bíteše.

S velkou chutí si naopak zastřílelo béčko divizní Bystřice, kam si přijel pro pětku lídr z Hrotovic.

ŠEBKOVICE MĚŘÍN 3:1

Hosté působili s větší jistotou na míči, hlavně v prvním poločase. Hrálo se převážně mezi šestnáctkami. Domácí měli sérii rohových kopů a pár skrumáží ve vápně, ale bez gólového efektu. Ani hráči Měřína branku vážněji neohrozili. Až chvíli před odchodem do kabin rozehráli rychle standardku od pomezní čáry a centrovaný míč uklidil do sítě Bublan.

Po změně stran ovšem přidaly Šebkovice na pohybu, se ztrátou bodů se nechtěly spokojit a výsledkem jejich snažení bylo vyrovnání P. Kotačky v 57. minutě. Zhruba o čtvrthodinu později prošel přes střed hřiště Busta, poslal do vápna Přibila a ten křižnou střelou poslal Šebkovice do vedení. Za další minutu stanovil konečnou podobu výsledku opět P. Kotačka, když zužitkoval přihrávku Dvořáka. Hosté se poté pokusili o závěrečný tlak, měli i několik slibných příležitostí, ale domácí svatyně už zůstala nedobyta. Šebkovice tak v cestě za záchranou vyhrály počtvrté v řadě a připsaly si důležité tři body.

Góly: 57. a 70. P. Kotačka, 69. Přibil 43. Bublan. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 2:5. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Měřín: Sysel Matoušek, Kružík, Doležal (51. Korber), Bublan, Šoukal, Kolda, Kučera (80. Hrůza), Řezníček, Robotka, Jonáš (74. Letmajer).

KŘIŽANOV V. BÍTEŠ B 2:2

Domácí začali náporem a za svou snahu byli odměněni. Po Burianově střele z velkého vápna se radovali z rychlého vedení. Zanedlouho bylo vše jinak. Dvě slepené branky Vařílka a Škorpíka otočily kormidlem. Uvolněná Bíteš se rázem dostala na koně.

Ve druhé půli se hra vyrovnala. Hostům postupně docházely síly, a tak zaslouženou remízu zařídil po skrumáži před brankou střelec večera Burian, který si na malém prostoru troufl do kličky a povedenou akci zakončil ještě hezčí střelou pod břevno.

Góly: 6. a 70. Burian 20. Vařílek, 26. Škorpík. Rozhodčí: Bělouský. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Křižanov: Bajer Navrátil, Studený (80. Král), Střecha, Pálka Němec, Burian, Petr (87. Kaštan), Malinský Nobicht, Milota. V. Bíteš B: Šula O. Švanda, Suchý, Macholán, Rašovský Plechatý, Láznička (79. Hřebíček), Hemala (68. Dufek), Klusák Vařílek, Škorpík (46. M. Švanda).

BYSTŘICE B HROTOVICE 5:1

V utkání bez nervů nabídli fotbalisté pohledný fotbal plný gólových šancí. Hlavní rozdíl byl na obou stranách v tom, že Bystřice je proměňovala. Hned z kraje zápasu poslal domácí do vedení Čech. Rychlý nástup Bystřických dokonal dvěma góly navrátilec do sestavy Zdeněk Sklenář. Prakticky jistého vítěze skupiny B vrátil do hry po půl hodině Škoda. Vyrovnanou partii pak v 78. minutě definitivně rozhodl Michal Svoboda a pátý zářez přidal Horák. „Na naší hře bylo hrozně znát, že se nám vrátil do sestavy Zdeněk Sklenář, který výrazně zpřesnil rozehrávku," řekl domácí kouč Martin Haluška.

Góly: 2. Čech, 10. a 18. Z. Sklenář, 78. Michal Svoboda (PK), 85. Horák 30. Škoda. Rozhodčí: Příkazský. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Bystřice B: Zbraněk Nepejchal, Zítka, Z. Sklenář (80. J. Svoboda), Michal Svoboda M. Zich, Marek Svoboda (38. Kadlec), Buchta, König Horák, Čech (65. Navrátil).

JAKUBOV BOHDALOV 5:0

Obě mužstva bojující o udržení v nejnižší krajské soutěži předváděla zpočátku nepřesnou hru. Hosté neproměnili nabídnuté šance, a to domácí v závěru poločasu dvakrát potrestali.

Nejprve otevřel skóre Pavel Dvořák a ještě do přestávky zvýšil Smetana.

Jakubov po změně stran kontroloval hru a přidal další tři přesné zásahy. Nejprve se prosadil Tržil. Po hodině hry mířil do černého Soukup a deset minut před koncem upravil na konečných 5:0 Kafka.

Góly: 41. P. Dvořák, 43. Smetana, 50. Tržil, 64. Soukup, 80. Kafka. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:4. Diváci: 55. Poločas: 2:0. Bohdalov: Velín Hanych, Novotný, Klimeš, Neuman, Musil, Šemek, Henzl, Pokorný, Wasserbauer (46. Švoma), Štikar.