Tradičně divoký výsledek přinesl zápas Měřína, v němž padlo dvanáct branek. O hattrick se v něm postaral Šoukal. Měřínští tak navázali na minulé kolo, v němž vsítili rovněž sedm gólů.

Jako na houpačce si musí připadat rezerva Bystřice, která minulý týden přehrála Telč 6:2 a tentokrát padla v Hrotovicích 6:2.

ŽELETAVA VRCHOVINA B 2:5

Začátek nenasvědčoval skutečnosti, že v utkání padne sedm gólů. Oba týmy hrály opatrně, převážně ve středu hřiště. Dvě nadějné příležitosti měli zprvu domácí, ale T. Vrbka své sólo zahodil střelou mimo a M. Ondráčka vychytal Skryja. Po půlhodině hry tak na druhé straně udeřili hosté, kteří se prosadili dvakrát hlavou. Vrchovina svůj náskok ještě do poločasu navýšila na tříbrankový rozdíl.

Brankové hody pokračovaly i po změně stran, ale na vítězství hostů se už nic nezměnilo.

Góly: T. Vrbka 2 P. Sodomka 2, Kalich, Polnický, J. Skryja. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 0:3. Vrchovina B: P. Skryja Mrkos, Polnický, K. Skalník, Poul J. Skryja, Kalich, Mužátko (80. Sklenář), Petr Sodomka (74. Šustáček) R. Sodomka, Josífek.

TELČ MĚŘÍN 5:7

Nene žádný hokej, to se v Telči hrál pouze otevřený fotbal. Neskutečné utkání plné branek a zvratů si budou domácí hráči ještě dlouho pamatovat, a to zejména kvůli druhému poločasu, který prohráli 1:5. Utkání nastartoval už ve třetí minutě Švec. Když ve 13. minutě srovnal Kružík a za sedm minut zvrátil průběh Řezníček, domácí fanoušci asi začali nadávat na ztracené vedení. V tu chvíli se, ale Telč probrala a brankami z kopaček Dílenského, Havlíka a Švece otočila a odskočila na 4:2.

Divoký zápas pokračoval dál ve svém zběsilém tempu. Tentokrát hosté zasypávali Nedorosta jednou brankou za druhou. Pouhých pět minut stačilo Měřínu ke vstřelení čtyř branek a Šoukalovi ke vstřelení hattricku. Další branku Měřína vstřelil Bublan, který navýšil už na 7:4. V 75. minutě se na hřišti i červenalo, když po druhé žluté zamířil do kabin hostující Matoušek. V závěru ještě stav kosmeticky upravil domácí Nosek, který svou brankou už ale s utkáním nic udělat nedokázal.

Góly: 3. a 37. Švec, 24. Dolejský, 32. Havlík, 86. Nosek 13. Kružík, 20. Řezníček, 55. 60 a 70. Šoukal, 58. Matoušek, 65. Bublan. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. (75. Matoušek). Diváci: 50. Poločas: 4:2. Měřín: Sysel Kružík, Doležal, Bublan, Letmajer (41. Kučera) Šoukal, Kolda, Chaloupka, Sýkora Král (47. Matoušek), Řezníček.

STUDENEC ROZSOCHY 4:2

Úvod patřil domácím, kteří se už ve 4. minutě ujali vedení. Nejedlý propálil z 15 metrů skrumáž před Juračkovou brankou. Studenci jeho náskok stačil, přestal hrát a iniciativu tak převzali hosté. Rozsochy vyrovnaly v 15. minutě Kučerou.

Ve druhé půli zabrali hostitelé. V 51. minutě prodloužil Holoubek na Rouska, který se pěkně trefil 2:1. O šest minut později nacentroval Matějek, našel Rouska, který z malého vápna pohodlně zvýšil na 3:1. V 69. minutě utekl domácím stoperům Kučera a Pěnčíka s přehledem překonal 3:2. Studenecký Karel Mrňa dostal v 75. minutě dlouhý míč na pravé straně, centrem našel na malém vápně osamoceného Vrbu a ten placírkou upravil na konečných 4:2.

Góly: 4. Nejedlý, 51. a 57. Rousek, 75. Vrba 25. a 69. Kučera. Rozhodčí: Müller. ŽK: 0:1. Diváci 100. Poločas: 1:1. Rozsochy: Juračka Zítka, Šibor, Zich (82. Smolka), Ambrož, Šťastný, Kalvoda, Gál, Holý (75. Vališ), Šafránek, Kučera.

JAKUBOV KŘIŽANOV 3:2

Domácí v úvodu soupeře zaskočili třemi rychlými brankami Pavely, Petze a Tržila z pokutového kopu. Jakubov poté zvolnil tempo a hosté se rázem dostali do několika gólových příležitostí. Ovšem Křižanovští proměnili jen jednu z nich, když snížil do poločasu Milota.

Druhé dějství bylo hodně nervózní a plné nepřesností. Hra se hodně přitvrdila a domácí dohrávali v deseti po vyloučení Veselského. Hosté ještě stačili snížit Střechou z penalty, ale na body už nedosáhli.

Góly: 7. Pavela, 13. Petz, 15. Tržil (PK) 35. Milota, 66. Střecha (PK). Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 5:4. ČK: 1:0 (Veselský). Diváci: 50. Poločas: 3:1. Křižanov: Bajer Sedláček (66. Malinský), Invald, Střecha, Pálka, Milota, Navrátil, Petr, Láznička (46. Štěpánek), Nobicht, Horníček.

HROTOVICE BYSTŘICE B 6:2

Podrobnosti nehlášeny.