Naopak ve vítězném tažení pokračuje Herálec a béčko Bystřice.

ŠTOKY HERÁLEC 0:3

Souboj dvou celků z I. A tříd vyzněl pro mančaft ze skupiny B. Herálec poslal do vedení Boháč a ve druhé půlce dokonal vítězství hostí Ptáček se Skálou.

„Poměrně dobře jsme potrénovali. Zkusili jsme si některé věci, které v soutěži využijeme, ale jinak bych to nepřeceňoval. Štoky hrály dobře, ale jde jen o přípravu," zhodnotil duel trenér Jiří Skála.

Góly: Boháč, Ptáček, Skála. Poločas: 0:1. Herálec: Lossgott Černý, M. Ptaszek, Uchytil, Hamák Opluštil, Boháč, Ptáček, Skála Teplý, Suchý. Střídal: Myška.

NÁMĚŠŤ-VÍC. V. MEZIŘÍČÍ B 6:0

Nováček krajského přeboru opět nenastoupil v kompletním složení, ale i tak ukázal svou kvalitu a s chutí si zastřílel. O jednoznačné vítězství se postarali tři dvoubrankoví střelci. Náměšť nevyužila několik dalších šancí, ty měli ale i hosté, ovšem bez gólového efektu.

„Zápas nám nevyšel hlavně po defenzivní stránce. Vlastními chybami jsme dovolili takovýhle výsledek," kroutil hlavou trenér Libor Smejkal, jenž okomentoval ofenzivní snažení svého celku slovy: „Spálili jsme sedm tutovek, které by dokázali proměnit i mladší žáci."

V Meziříčské sestavě se objevili dva mladí hráči na zkoušku Palác (ročník 1991) z Třebíče a dorostenec Doucha (1994) z Jihlavy.

Góly: Durajka 2 (první z PK), Rous 2, Buchta 2. Poločas: 3:0. V. Meziříčí B: Pöpperl Bouček, Doucha, Pokorný, Veselý Bradáč, Malec, D. Polák, Kameník Liška, Beran. Střídali: Ráček, Palác.

LUKA N. J. KŘIŽANOV 4:1

Křižanov dlouho držel bezbrankový stav. Po přestávce začaly padat góly. Za hosty z penalty vyrovnával Střecha. Posledních osm minut ale jasně patřilo domácím. „Nebyli jsme kompletní, ale odehráli jsme solidní zápas. Luka předvádějí dobrý fotbal a je jen škoda, že jsme v závěru třikrát inkasovali," řekl k utkání trenér Jan Fňukal, který na levou stranu zálohy postavil Františka Lukáška, jenž se vrátil z hostování z Velké Bíteše.

Gól Křižanova: Střecha (PK). Poločas: 0:0. Křižanov: Bajer Milota, Střecha, Pálka, Sedláček Němec, Nobicht, Petr, Lukášek Trnka, Vávra. Střídali: J. Uhlíř, Malinský.

BYSTŘICE B ROŽNÁ 6:1

Béčko Bystřice si po devítigólovém vítězství nad Štěpánovem přizvalo nováčka okresního přeboru. A i tentokrát se jednalo o fotbal na jednu branku. Lodivod Jan Dufek si po utkání pochvaloval výkon tří nově zařazených dorostenců „Mrňous, Marek Svoboda i Kadlec předvedli, že v pohodě mohou nastoupit do sestavy."

Na těžkém terénu sice domácím částečně vázla kombinace, ale i tak byla Bystřice na hřišti jasným pánem.

Góly: Buchta 2, Marek Svoboda, Kadlec, Karásek, König. Poločas: 3:1. Bystřice B: Mrňous Andrejs, Hrubeš, Zítka, Lukš Nepejchal, Buchta, König, Kadlec Karásek, Špatka. Střídali: Michal Svoboda, Marek Svoboda.