HLUČÍN - VELKÉ MEZIŘÍČÍ 2:3

Hráči Velkého Meziříčí vstoupili do sobotního utkání výborně, hned v úvodní minutě Plichta potáhl balon do vápna, našel volného Simra a hosté vedli – 0:1. Ti byli i dál lepším týmem, ale Plichta ve vyložení příležitosti neuspěl.

Trest přišel ve 33. minutě, ze sporného pokutového kopu vyrovnal Pyclík. Krátce před uplynutím hodiny hry si na centrovaný míč naskočil Wolf a domácí vedli – 2:1. Ten samý hráč pak mohl rozhodnout, ale jeho sólo vychytal Kruba.

Žďárští hokejisté. Ilustrační foto.
O výhře nad Opavou rozhodly Plameny v závěrečné třetině

Závěr však patřil hostujícímu celku. V 82. minutě potáhl balon Dolejš a obstřelil gólmana Hlučína. V poslední minutě, když už se zdálo, že se body budu dělit, se ve velkém čtverci nejlépe zorientoval Simr a vystřelil Velkému Meziříčí tři body.

Góly: 33. Pyclík (PK), 58. Wolf - 1. a 90. Simr, 82. Dolejš. Rozhodčí: Richtár. ŽK: 4:3. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Hlučín: Kolenko – Heiník, Rubý, Krejčí, Opatřil (82. Dolba), Dostál, Pyclík (86. Gros), Hudeczek, Štefek, Vengřinek, Wolf. Velké Meziříčí: Kruba – Krejčí 78. Pokorný), Šimáček, Komínek, Kriegsmann – Dolejš, Šuta, Puža (82. Mezlík), Demeter – Plichta, Simr. Nejlepší hráči: Wolf - Simr, Šimáček.