Ve Vlašimi se Stanislav Tecl trefil dokonce dvakrát a i jinak byl výraznou postavou utkání. „První gól byl docela lehký,“ popsal pro klubový web své trefy Tecl. „Halama z přímého kopu dobře vystřelil a já měl lehkou práci při dorážce. Branka na 1:3 vznikla z našeho brejku po rohu. Kučera mi dal dlouhý míč, Vlašim hrála na velké riziko a u mne byl jen jeden obránce. Ve vápně se mi ho podařilo zaseknout a poté se mi podařilo skórovat střelou po zemi podél gólmana.“

U brankové situace byl ale útočník Jihlavy i před vlastní brankou. Zavinil penaltu, ze které domácí poprvé v historii překonali brankáře Vysočiny. „Vlašim zahrávala standardku, ve vápně došlo k běžnému souboji tělo na tělo, jakých jsou při každém utkání desítky. Při nich vždy záleží jen na rozhodnutí sudího. V tomto případě pískl penaltu,“ krčí rameny Tecl.

Trenér Roman Pivarník kritizoval po utkání s Varnsdorfem hru útočníků. „Nespolupracují, snaží se prosadit individuálně,“ štvalo jihlavského kouče.

Ve Vlašimi nastoupila Vysočina v novém rozestavení, kde bylo místo pro jediného klasického útočníka. Do rozboru vhodnosti tohoto systému se Tecl pouštět nechtěl. Se svým výkonem ale byl spokojen. „Já se musím přizpůsobit každému rozestavení a snažit se vždy podat co nejlepší výkon. Jsem rád, že se to ve Vlašimi povedlo,“ těšilo talentovaného forvarda.