Okresní přebor: V. Bíteš B – Bobrová (Liška).

III. třída: Křižanov B – Jimramov (Soukup), Měřín B – Štěpánov B (Nebola).

IV. třída – skupina A: Rozsochy B – Vlachovice (Myška), Bory B – Bobrová B (Bula).

Okresní přebor dorostu: Rozsochy – Bobrová (Budín, 12.30).

Okresní přebor žáků: Křižanov – Věchnov (Soukup, 12.30).

Okresní přebor ml. žáků: Křoví – Bohdalov (Nahodil, 10.00).

Okresní přebor přípravek – skupina A: Bohdalov – Radešínská Svratka (Josef Rosický, 11.00), Hamry nad Sázavou – Herálec (Harvánková, 10.00).

Okresní přebor přípravek – skupina B: V. Bíteš – V. Meziříčí (O. Mareš, 10.00).

NEDĚLE

Okresní přebor: Bory – Osová Bítýška (Stratený), Vír – Rovečné (Porupka), Nová Ves B – Dolní Rožínka (Nahodil), Bystřice nad Pernštejnem B – Svratka (Teplý), Radostín nad Oslavou – Ujčov (KFS Vysočina), Radešínská Svratka – Nedvědice (Sýkora).

III. třída: Počítky – Bohdalec (F. Mareš), Jabloňov – Radostín nad Oslavou B (V. Beneš), Hamry – Pohledec (Vévoda), Moravec – Dolní Heřmanice (Dvořák), Rožná – Strážek (Mikyna).

IV. třída – skupina A: Polnička – Herálec B (Žilka), Rad. Svratka B – Sněžné (Novák, 12.30).

IV. třída – skupina B: Tasov – Strážek B (Večeřa), Březí/Březské – Křoví B (R. Stehlík), Věchnov – Olší (Drbůšek).

Okresní přebor dorostu: Bory – Svratka (Skryja, 12.30), Vír – Jimramov (P. Tomášek, 12.15), Březí/Březské – Jívoví (R. Stehlík, 12.30), Hamry nad Sázavou – Herálec (Vévoda, 12.30), Štěpánov nad Svratkou – Pohledec (Juda, 12.00), Ujčov – Křižanov (Mikyna, 12.00).

Okresní přebor žáků: Jívoví – Nová Ves (Jos. Rosický, 10.00), Vrchovina B – Jimramov (Skryja, 9.30, hřiště Radešínská Svratka), Štěpánov – Bobrová (Drbůšek, 10.00), D. Rožínka – Měřín (Mareš, 10.30).

Okresní přebor ml. žáků: Rovečné – Rozsochy (Rotkovský, 10.00), Pohledec – Vír (V. Beneš, 10.00), Bory – Svratka (Večeřa, 10.00), Hamry – Žďár nad Sázavou B (Bula, 10.00), O. Bítýška – Borová (Porupka, 10.00).

Okresní přebor přípravek – skupina A: Vrchovina B – Nová Ves (Liška, 9.00, hřiště Nové Město), Jimramov – Svratka (Žilka, 10.30).

Okresní přebor přípravek – skupina B: Křižanov – Křoví (Jak. Rosický, 10.00), Radostín n. O. – Nedvědice (Soukupová, 10.00), D. Rožínka – Měřín (Mareš, 10.30).

Okresní přebor ml. přípravek: Polnička – Měřín (Stratený, 10.00), Rožná – Nedvědice (Nebola, 10.00). (fre)

-------------

Není-li uvedeno jinak,začínají zápasy v 15.00.