Šlágr však nabídl hodně nervozity, o čemž svědčí také osm žlutých karet a dvě červené, rovnovážně rozdělené na obě strany. Do úplné špičky tabulky se poměrně nenápadným způsobem propracovali fotbalisté Pohledce. Ti doma o víkendu zdolali Strážek nejtěsnějším možným způsobem 2:1 a na třetím místě ztrácí na lídra tabulky pouhé tři body.

Po vydařeném startu jakoby začal docházet dech nováčkovi z Doubravníka. Celek z obce, která už leží v jihomoravském kraji, totiž doma nestačil na rezervu Hamrů nad Sázavou a v tabulce klesl na čtvrtou příčku. Premiérové výhry v sezoně se dočkali hráči béčka Bohdalova. Ti proti Velké Losenici vyběhli v notně posílené sestavě a bylo to znát. I přes vysoké vítězství 7:2 však i nadále zůstávají u dna tabulky. Nejjednoznačnější výsledek kola se zrodil v Březí, které zdolalo Měřín C 7:0.

III. TŘÍDA

RADOSTÍN B – POLNIČKA 2:2
Góly: 59. Dvořák, 75. Hošek – 44. Smejkal, 69. Bulíček. Rozhodčí: Klimeš. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Radostín B: Homola – Kališ, D. Invald (75. L. Invald), P. Večeřa (46. Kadlec), Staněk – Dvořák, D. Večeřa (57. Hošek), Špaček (46. Gregar), Kohout – Krča, Císař (72. Koudela). Polnička: Chyba – Kotík, Zachara (71. M. Podloucký), Klement, Lojek – Bulíček, Kohout, Štíbal – Víška, Smejkal (69. Mittermayer), Gančev.

BŘEZÍ-BŘ. – MĚŘÍN B 7:0
Góly: 10. 24. a 35. Dostál (třetí z PK), 58. a 74. Jakeš, 76. Bartušek (vlastní), 80. Sysel. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Březí-Březské: Urbánek – Šimek (63. Jobánek), Hála (68. Gruber), Šmarda – Crha, Jakeš, Holánek, Habán (46. Klíma), Tvarůžek – Sysel, Dostál. Měřín B: P. Sysel – J. Sysel, Prchal, Král, Pavlík – Hlaváč (74. Zelinka), Kolouch (46. Kuřátko), Pešek, Kořínek – Bartušek, Balázs.

DOUBRAVNÍK – HAMRY B 0:1
Gól: 71. Kolarik. Rozhodčí: Kocour. ŽK: 1:4. Diváci: 85. Poločas: 0:0. Doubravník: Konvalinka – Beran, Slámečka, Jedlička (82. Smutný), R. Vojta (58. Mareš) – K. Vojta, Jaroš, Šikula, M. Vojta – Žilka, J. Vojta. Hamry B: Sáblík – Novotný, Kříž, Vrša, Poul (46. Petrík) – Kolarik, Houba, Zeman, Hron (86. Benc) – Srnský (64. Chlubna), Gregar (88. Martaus).

POHLEDEC – STRÁŽEK 2:1
Góly: 15. Bártek, 21. Starý – 18. Miloš Svoboda. Rozhodčí: Myška. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (91. Bártek). Diváci: 65. Poločas: 2:1. Pohledec: Hájek – Hubáček, Pustina, Šaroun, Puchýř (82. Prchal) – Fajmon, M. Skalník (56. Follprecht), Karmazín (69. Švanda) – Bártek, Starý. Strážek: Šmerda – Müller, Kováč, Macinský, Chocholáč – Valík, Miroslav Svoboda, Polák, F. Lahodný – Miloš Svoboda, Cimbálník.

BOHDALOV B – V. LOSENICE 7:2
Góly: 5., 40. a 70. Doležal, 40. Vytlačil, 59. a 73. Švoma, 85. Novotný – 42. Kamarád, 62. O. Augustin. Rozhodčí: Liška. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 3:1. Bohdalov B: Velín – Novák, Z. Novotný, Skála, B. Křesťan – T. Doležal, L. Novotný (76. Wasserbauer), Fabík (60. Krčál), D. Křesťan (78. Doležal) – Vytlačil (55. Švoma), L. Krčál (63. Panák). V. Losenice: Kasal – J. Augustin, P. Neubauer, Mach, Zástěra – Pospíchal (65. Fišar), Kasal, T. Neubauer (71. Hrouda), Grodl (59. O. Augustin) – Kamarád, Pátek.

ROŽNÁ – VĚCHNOV 5:1
Góly: 3. a 79. Vyžrálek, 8. Korbička, 64. Marek Navrátil, 89. Krajčo – 20. Ostrýž. Rozhodčí: Šula. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (Bílek). Diváci: 100. Poločas: 2:1. Rožná: J. Beran – Korbička, Pátek, K. Beran, Sýkora – O. Kroupa (82. Petr Navrátil), Humpolík (79. Kunc), Marek Navrátil, J. Kroupa – Vyžrálek, Pokorný (74. Krajčo). Věchnov: Starý – Vrbka, Bílek, Uhlíř, Pivko – Malý (46. Šípek), Kučera (74. Juračka), Kroupa, Martinek – Soudek, Ostrýž.

O. BÍTÝŠKA – VÍR 1:0
Gól: 62. Tomáš Malý. Rozhodčí: Šula. ŽK: 4:4. ČK: 1:1 (70. Klusák – 70. Šenkýř). Diváci: 55. Poločas: 0:0. Osová Bítýška: Hršel – Trojan, Tomáš Malý, Karmazín, Večeřa – Zeman (87. Kulík), Klusák, Liška, Antoš – Jiří Malý (80. M. Navrátil), Vařílek. Vír: Preisler – Viktorin, Juřík, Coural – Jílek (46. T. Sedler), V. Sedler (87. Havel), Matuška, Rychlý, V. Skoumal – Šenkýř, Piskač.

 1. O. Bítýška⋌ 11 8 1 2 23:7  25
 2. Vír⋌ 11 7 2 2 26:14 23
 3. Pohledec⋌ 11 6 4 1 21:9  22
 4. Doubravník⋌ 11 6 2 3 27:13 20
 5. Věchnov⋌ 11 6 1 4 26:18 19
 6. Březí-Březské⋌ 11 5 3 3 29:17 18
 7. Hamry B⋌ 11 5 2 4 21:24 17
 8. Radostín B⋌ 11 4 2 5 24:24 14