Ve čtyřech utkáních skupiny A padlo pouhých sedm branek, naopak přesně obráceně tomu bylo ve skupině B. Béčko Měřína zdolalo Olší nad Oslavou 5:2, rovněž o tři branky porazilo céčko Velkého Meziříčí rezervu Křižanova. Devět branek viděli diváci ve Stáji, kde Rudolec v bláznivém utkání zdolal béčko Křoví 5:4.

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

MORAVEC B – ROVEČNÉ 1:1
Góly: 50. Broža – 21. Fousek. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Moravec B: Lisý – Cícha, Válek, Hanák, Broža, Bryndač, Hlushchenko (66. Kříž), Tomek (46. L. Havelka), D. Havelka (75. Krejčí), Ondráček, Červinka. Rovečné: Petr – M. Dlouhý, M. Svoboda, Bartoň, Prudký, Jančík, (58. Pavel Žíla), Mikulčický, V. Dlouhý, Petr Žíla (66. P. Svoboda), Fousek, Večeřa.

HERÁLEC B – VLACHOVICE 2:0
Góly: 56. Chyba, 71. Šusták. Rozhodčí: Dítě z lidu. ŽK: 0:1. Diváci: 49. Poločas: 0:0. Herálec B: Mjartan – Nedvěd, Čejka, Suchý, Šusták, Myška, Troníček (46. Dostál), Opluštil, Ptáček, Bureš, Pochop (54. Chyba). Vlachovice: Chalupa – Janošec, Petr, Beneš, Ondra, Plocek (54. Němec), Svoboda, Horálek, Nečas (66. Hiesböck), Doležal (46. Hlaváč), Tatíček.

SNĚŽNÉ – R. SVRATKA B 0:1
Gól: 70. Dvořák. Rozhodčí: Lhotský. ŽK: 2:0. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Sněžné: Halva – M. Střešňák, Škapa, Tlustoš, Hejtmánek, Štenger, Tauber, Šůstek (84. Odehnal), L. Střešňák, Šimon, Dufek. Rad. Svratka B: Šebek – Jozífek (60. M. Kříž), Hamřík, Havránek (88. Kaštánek), Janů, Jandourek, Veselý, Kilian (67. Dvořák), Sochor, T. Kříž, Novotný (85. Dostál).

BOHDALEC – POČÍTKY B 1:1
Góly: 78. Čihák – 19. Toman. Rozhodčí: Skryja z lidu. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Bohdalec: Skryja – J. Ambrož, Franěk (70. Chrást), Kotas, Klíma (85. Horák), V. Ambrož, Morkus, L. Jaša, Janda (61. Hřebíček), P. Jaša, Dobrovolný (46. Čihák). Počítky B: Martinčič – Kment, Straka, Říčan (73. Josef Kuba ml.), Josef Kuba st., Kotík, Schneider (67. Šimon), Hájek, Buchta (59. Svoboda), Bednář (56. Peňáz), Toman.

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

O. BÍTÝŠKA B – TASOV odloženo na 7. září v 18.00

MĚŘÍN C – OLŠÍ N. O. 5:2
Góly: 1. Štreit, 29. Hrad, 52. a 64. Pospíchal, 76. Krčál – 12. Jůda (PK), 55. Dvořák. Rozhodčí: Klimeš z lidu. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Měřín C: Palík – Štreit, Zelinka (46. Bílek), B. Stejskal, Zdvihal (84. Symonides) – Budín, Hlaváč (42. L. Stejskal), Hrad (42. Krčál), Necid – Pospíchal, Hlávka (74. Pól). Olší n. O.: Jaša – Kolouch, F. Kaminaras, Šašek (70. Smejkal), Jůda – A. Kaminaras, Bíbr, Sidimák, Dvořák – T. Dvořák, Jelínek (55. Fikr).

RUDOLEC – KŘOVÍ B 5:4
Góly: 6. Sobotka, 16. Luboš Šerejch, 29. a 58. Vomela, 87. Hořínek – 11. Tauterman, 43. Navrátil, 53. Ráboň, 65. Kocanda. Rozhodčí: König. ŽK: 0:2. Diváci: 71. Poločas: 3:2. Rudolec: Ladislav Šerejch – Pejchal, Vomela, Zmeškal, Chytal – Musil (78. Vítek), Klimeš, Musil (79. Hořínek), Vomela, Luboš Šerejch – Sobotka. Křoví B: Prokeš – Tauterman, Liška, Kvasnica, Trnka – Kocanda, Plechatý, Ráboň, Datínský – Koudelka, Navrátil.

VELKÉ MEZIŘÍČÍ C – KŘIŽANOV B 4:1
Góly: 12. a 39. Polák (druhý z PK), 25. Ambrož, 82. Libor Smejkal st. (PK) – 28. Vítek (PK). Rozhodčí: Chalupa z lidu. ŽK: 2:1. Diváci: 57. Poločas: 3:1. Velké Meziříčí C: Machát – Valenta, Dočkal, Ambrož, Polák (46. Sysel) – Libor Smejkal st., D. Smejkal, Nováček, Pospíšil (64. Večeřa) – Libor Smejkal ml., Šlapal. Křižanov B: Homola – Burian, Holánek (46. Hladík), Procházka, Stupka – Král, Pavlík, Vítek, Žejšek (46. Anděl) – Burian (53. Šoukal, 70. Sklenář), Částek.