Po druhém odehraném kole IV. třídy – skupiny A je v tabulce pouze jediný tým, který ještě neprohrál. Jsou jimi fotbalisté Strážku, kteří naposledy v hodně divokém utkání remizovali 4:4 na hřišti Sněžného.

OKRESNÍ PŘEBOR

DOUBRAVNÍK – NOVÁ VES B nedohráno

Utkání bylo v 5. minutě za stavu 1:0 ukončeno kvůli neregulérnímu terénu. Opakovaný zápas se odehraje v pátek 27. září.

BORY – RADOSTÍN N. O. 2:1

Góly: 43. Dvořák, 74. Ochrana (PK) – 57. Bradáč. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Bory: Jakubec – A. Novotný, Krejčí (54. Němec, 85. J. Novotný), Starý, Ochrana, Prokop, Špaček, Dvořák (53. Nováček), Hlávka, Vávra, Kujal. Radostín n. O.: Dupal – Bradáč, Fňukal, L. Dvořák (65. Láznička), Oulehla (65. Kozel), Toman, Císař, Hrbek, Kadlec (50. Staněk), Kohout, P. Dvořák.

ROZSOCHY – JÍVOVÍ 2:3

Góly: 29. a 73. Bureš – 9. a 16. Horký, 41. Lukášek. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:3. Rozsochy: P. Juračka – P. Prášil, Nebola, Šibor, Ambrož (52. Šťastný), V. Prášil, Padrtka (90. Zítka), Holý (62. Oláh), D. Juračka (70. Špaček), Bureš, Jaroš. Jívoví: Štryncl – Dřímal, Dvořák, Láznička, M. Koukola, Havlíček (89. Šejnoha), Lukášek (90. Požár), Horký, Mach, J. Koukola, Šustal.

KŘIŽANOV – BYSTŘICE B 4:0

Góly: 1. D. Bajer, 32. Škorpík, 39. P. Bajer, 62. Fendrych. Rozhodčí: Myška. ŽK: 3:0. Diváci: 96. Poločas: 3:0. Křižanov: Stupka – Milota, Kopáček, Kaštan, P. Bajer (53. Anděl), Navrátil (60. Procházka), Uhlíř, Škorpík (50. Fendrych), D. Bajer, Burian, Liška. Bystřice B: Mrňous – Horák, Hofmann, Maršálek, Pavelka, Dobiáš, Sklenář, Samek, Macháček, Pačiska, Straka.

D. ROŽÍNKA – O. BÍTÝŠKA 2:5

Góly: 22. a 52. Černý – 2. a 80. Pohl, 24. Vařílek, 47. Antoš, 64. Klusák (PK). Rozhodčí: Šoukal. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:2. D. Rožínka: Horák – Baláž, Hille (46. Vařejka), Hofman (87. Konček), Vondruška, Čermák, Bartoněk, Černý, Večeřa, Lukš, Šmerda. O. Bítýška: Hršel – Trojan (75. Dupal), Pohl, Karmazín, Malý, Navrátil, Karásek (83. Barbořík), Klusák, Vařílek (67. Karmasin), Machát (69. Zeman), Antoš.

JIMRAMOV – ŠTĚPÁNOV 0:3

Góly: 11. a 85. Novák, 16. Hrubeš. Rozhodčí: Juda. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (83. Bednář). Diváci: 81. Poločas: 0:2. Jimramov: Hlaváč – Štěrba, Zavadil (26. J. Sedlák), Bednář, Buchta (60. Dostál), Zobač, Novotný (79. Peňáz), Dvořák, Gregor (53. Nykodym), Borovský, Prüger (70. P. Sedlák). Štěpánov: Kubica – Ostrovskyi, Karásek, Novák, Hrubeš, Kintr, Kovalchuk, Buček (67. Sabadashka), Kutnyk, Ilchyshyn, Veselský.

BOBROVÁ – KŘOVÍ 9:2

Góly: 12., 18., 32., 44. a 61. Hájek, 28. Hrbek, 43. a 59. Dvořák, 68. Zalaba – 49. a 88. Hodžić. Rozhodčí: König. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 6:0. Bobrová: Flek – Koutecký, L. Křepela, Dvořák, Kratochvíl, Hrbek (70. Smutka), Hájek, V. Křepela, Malý, Stupka (46. Zalaba), Ptáček. Křoví: Bartošek (46. Císař) – Němec (46. Křístel), Hodžić, Logara, Duša, Pekárek, Kapoun, Jilg, Ivančík, Roštinský, Panáček.

MUŽ KOLA: MICHAL HÁJEK

Útočník Bobrové zatížil konto Křoví hned pěti brankami.

MORAVEC B – VLACHOVICE 3:1

Góly: 57. Hlushchenko, 65. Broža, 80. Uhlíř – 24. Ondra (PK). Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 1:4. ČK: 1:0 (24. Lisý). Diváci: 30. Poločas: 0:1. Moravec B: Lisý – Kříž (63. Kachlík), Krejčí (59. Martin Hanák), Cícha, Válek (24. Milan Hanák st.), Černý (53. Milan Hanák ml.), Broža, Uhlíř, Hlushchenko, Ondráček, Pipa. Vlachovice: Chalupa – Janošec, Beneš, Petr, Nečas, Doležal, Horálek, Svoboda, Lukeš, Němec (46. Staněk), Ondra (57. Hlaváč).

BOHDALOV B – POLNIČKA B 4:0

Góly: 15., 25. a 51. Pokorný, 84. Šustr. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Bohdalov B: Rosecký – Novák, Novotný, Skála (72. Doležal), Fabík, Krčál (68. Řepa), J. Švoma (57. Panák), Jaroš, Boháček (55. V. Švoma), Křesťan, Pokorný (76. Šustr). Polnička B: Klíma – Koblížek, Jiří Zachara st., K. Podloucký (70. Neček), M. Podloucký, Gregar, Kohout, Landsman, Ambrož, Jiří Zachara ml. (80. Bláha), Škárka (63. Pošvic).

SNĚŽNÉ – STRÁŽEK 4:4

Góly: 6., 60. a 73. L. Tauber, 21. Vašek – 2., 75. a 81. Miloš Svoboda, 56. Miroslav Svoboda. Rozhodčí: Liška. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Sněžné: Halva – M. Střešňák, Tlustoš, Pondělíček, Vašek, Raus, D. Tauber. L. Tauber, Kučera, Gloziga, L. Střešňák. Strážek: Jaroš – Mazánek, S. Lahodný, Chocholáč, Šebek (76. Batelka), Kubát (62. Vařejka), Christian, F. Lahodný (46. Miroslav Svoboda), Válka, Miloš Svoboda, Cimbálník.

BOHDALEC – R. SVRATKA B 2:1

Góly: 17. a 53. Sklenář – 24. Hamřík. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 1:0. Diváci: 20. Poločas: 1:1. Bohdalec: Kamarád – Stehlík, Kučera, Dočekal (88. Dostál), Janda, Ambrož, Hřebíček (66. Pešek), Kotas, Sklenář, Jaša, Chrást (78. Staněk). Rad. Svratka B: Šebek – J. Sochor (78. M. Kříž), P. Sochor, Marek (84. P. Kříž), Kaštánek, Bartoň (52. Máček), Dostál, Jandourek (66. Dvořák), Veselý, Hamřík, Kilian (28. Šoustar).

1. Strážek 2 1 1 0 9:5 4

2. Bohdalov B 2 1 0 1 6:4 3

3. Rad. Svratka B 2 1 0 1 4:2 3

4. Vlachovice 2 1 0 1 5:5 3

5. Moravec B 2 1 0 1 3:4 3

6. Bohdalec 2 1 0 1 3:6 3

7. Polnička B 2 1 0 1 1:4 3

8. Sněžné 2 0 1 1 4:5 1