OKRESNÍ PŘEBOR
3. kolo: Bory – Bystřice B 2:2 (8. Ochrana, 26. Špaček – 17. Holeš, 87. Vařejka), Bobrová – Štěpánov 6:1 (5. Hájek, 19. Dvořák, 25. Kratochvíl, 29. Svoboda, 56. Svoboda, 82. Zalaba – 85. Kutnyk), Křižanov – Jimramov 11:1 (8. Škorpík, 18. Liška, 35. Petr, 39. Bajer, 53. Bajer, 55. Bajer, 58. Bajer, 70. Liška, 82. Bajer, 89. Bajer, 70. Kopáček – 62. Zavadil), Jívoví – Rozsochy 2:2 (11. Havlíček, 90.+1. Požár – 4. Padrtka, 26. Padrtka), Doubravník – Křoví 7:0 (42. Škvařil, 53. z pen. Vojta, 61. Konečný, 63. Konečný, 68. Konečný, 78. Vojta, 89. Vojta), Radostín n. O. – O. Bítýška 2:2 (65. Staněk, 94. z pen. Bradáč – 16. Liška, 46. Navrátil), Nová Ves B – D. Rožínka 1:1 (28. Starý – 49. Černý).

1. Křižanov 3 3 0 0 18:3 9
2. Bory 3 2 1 0 12:4 7
3. Bobrová 3 2 0 1 14:5 6
4. Radostín n. O. 3 1 2 0 11:3 5
5. Jívoví 3 1 2 0 9:5 5
6. D. Rožínka 3 1 2 0 6:2 5
7. O. Bítýška 3 1 2 0 6:4 5
8. Bystřice B 3 1 2 0 5:3 5
9. Rozsochy 3 1 1 1 6:6 4
10. Doubravní k 3 1 0 2 8:7 3
11. Štěpánov 3 0 1 2 3:12 1
12. Nová Ves B 3 0 1 2 1:11 1
13. Křoví 3 0 0 3 3:18 0
14. Jimramov 3 0 0 3 3:22 0

3. TŘÍDA
3. kolo: Radostín B – Rudolec 4:4 (29. Gregar, 37. Toman, 90. Hošek, 78. Bradáč – 15. Čejka, 17. Musil, 39. Sobotka (PK), 63. Sobotka), Počítky B – Pohledec 5:2 (12. Halámka, 28. Zelený, 53. Hájek, 60. Kotík, 67. Halámka – 14. Šolc, 40. Starý), Rožná – V. Losenice 6:0 (2. Korbička, 5. Vyžrálek, 6. Navrátil, 40. Vyžrálek, 62. Korbička, 74. Pokorný), Ujčov – Měřín B 6:2 (3. Ryba, 25. Ryba, 12. Němec, 15. Šikula, 49. Rotkovský, 51. Rotkovský – 58. Kuřátko, 76. Robotka), Polnička – Křižanov B 4:1 (7. a 23. Průža, 41. Klement, 67. Gregar – 45. Burian (PK), Vír – Hamry B 3:2 (7. Kintr, 21. Bukáček, 40. Rychlý – 8. Hron, 88. Filippi), Věchnov – Březí-Březské 1:1 (82. Smolík – 30. Klíma).

1. Počítky B 3 3 0 0 11:4 9
2. Polnička 3 3 0 0 8:1 9
3. Vír 3 3 0 0 8:4 9
4. Radostín B 3 2 1 0 10:7 7
5. Rožná 3 2 0 1 11:4 6
6. Ujčov 3 1 1 1 11:8 4
7. Hamry B 3 1 0 2 4:5 3
8. Pohledec 3 1 0 2 4:6 3
9. Měřín B 3 1 0 2 7:11 3
10. Věchnov 3 0 2 1 5:6 2
11. Rudolec 3 0 2 1 6:8 2
12. Březí-Březské 3 0 1 2 1:6 1
13. Křižanov B 3 0 1 2 5:12 1
14. Velká Losenice 3 0 0 3 4:13 0

4. TŘÍDA – SKUPINA A
3. kolo (1. hrané): Vlachovice – Moravec B 1:2 (28. Doležal – 43. Cícha, 56. Broža), Rad. Svratka B – Bobrová B 0:0, Bohdalec – Sněžné 5:3 (10. Jaša, 17. Šoustar, 21. Šoustar, 43. Jaša, 59. Sklenář – 44. Tlustoš, 74. Tauber, 89. Raus).

4. TŘÍDA – SKUPINA B
3. kolo (1. hrané): O. Bítýška B – Měřín C 3:2 (52. Havlík, 65. Hanzelka, 71. Šmerda – 21. Zelinka, 29. Zelinka), Oslavice – Tasov 1:1 (87. Rous – 17. Smutný), Polnička B – V. Meziříčí C 7:7 (10. Kohout, 14. Smejkal, 20. Smejkal, 23. Ambrož, 40. Zachara, 69. Landsman, 90. Jirásek – 4. Ambrož, 21. Smejkal, 37. Valenta, 43. Pospíšil, 44. Nováček, 53. Pospíšil, 60. Pospíšil).