OKRESNÍ PŘEBOR

BORY – KŘOVÍ 7:1

Góly: 4., 12. a 69. Ochrana, 33., 56., 73. a 80. Chalupa – 51. Kalina. Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:0. Diváci: 70. Poločas: 3:0. Bory: Jakubec – Starý, Prokop, J. Novotný, A. Novotný, Zikmund, Ochrana (73. Vávra), Němec, Chalupa, Kujal, Zástěra (65. Jůda). Křoví: Císař – Roštinský, Kalina, Haluza, Jilg, Ivančík, Logara, Hodžić, Pekárek (79. Kvasnica), Koudelka, Panáček.

DOUBRAVNÍK – D. ROŽÍNKA 0:3

Góly: 36. a 47. Čermák, 85. Černý. Rozhodčí: Hromádka. ŽK: 0:0. Diváci: 37. Poločas: 0:1. Doubravník: Konvalinka – Beran, Slámečka, Balák, K. Vojta, Srba, Čepička (85. Patloka), S. Škvařil (46. Csizmár), M. Vojta, M. Škvařil (46. Jedlička), J. Vojta. D. Rožínka: Horák – Lukš, Sedlák (79. Šimeček), Hofman, Vondruška, Čermák, Bartoněk, Hille (78. Baláž), Bukáček, Šmerda, Bílek (46. Černý).

KŘIŽANOV – BOBROVÁ 1:1

Góly: 62. Petr – 49. Hájek. Rozhodčí: Juda. ŽK: 2:3. Diváci: 45. Poločas: 0:0. Křižanov: Stupka – Kopáček, Halámek, Kaštan, Milota, Škorpík, D. Uhlíř, Liška, P. Bajer (80. Burian), Fendrych (55. D. Bajer), Petr (75. J. Uhlíř). Bobrová: Flek – Flídr, L. Křepela, Dvořák, Kratochvíl (73. Roháček), Hrbek, Hájek, V. Křepela, Malý, Stupka (77. Laštovička), Ptáček.

ROZSOCHY – BYSTŘICE B 3:1

Góly: 10. a 19. Bureš, 74. Jaroš – 35. Kadlec. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Rozsochy: P. Juračka – P. Prášil (84. Kučera), A. Prášil, Šibor, Ambrož, V. Prášil, Šťastný, Padrtka (89. R. Prášil), D. Juračka, Bureš (58. Sádlík), Jaroš (73. Oláh). Bystřice B: Mrňous (46. Petr) – Fiala, Kadlec, Svoboda, Podsedník, Coural, Samek, Pavelka (73. Macháček), Horák, Tomášek (46. Prüger), Maršálek.

ŠTĚPÁNOV – JÍVOVÍ 5:0

Góly: 5. a 10. Ilchyshyn, 30. Kutnyk, 48. a 85. Veselský. Rozhodčí: König. ŽK: 4:0. Diváci: 85. Poločas: 3:0. Štěpánov: Kubica – Ostrovskyi, Karásek, Ilchyshyn, R. Hrubeš, O. Hrubeš, Kovalchuk, Buček (46. Novák), Sabadashka, Kutnyk, Ludvík (46. Veselský). Jívoví: Štryncl – Šustal, Holubář, J. Koukola, M. Koukola, Lukášek, Požár, D. Dřímal, Láznička, Mach, M. Dřímal.

JIMRAMOV – O. BÍTÝŠKA 2:6

Góly: 38. Hlaváč (PK), 62. Zobač – 10. Antoš, 22. a 90. Pohl, 50. a 72. Vařílek, 85. Machát. Rozhodčí: Budín. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Jimramov: Hlaváč – Pavel Sedlák, Prüger (62. Petr Sedlák), Bednář, Dostál (62. Zavadil), Gregor, Zobač, Novotný (62. Peňáz), Dvořák, Nykodym, Borovský. O. Bítýška: Hršel – Pohl, T. Malý (66. Karásek), Karmazín, J. Malý (46. Zeman), Liška, Klusák, Vařílek (74. Karmasin), Trojan, Antoš (67. Machát), Hemala.

RADOSTÍN – NOVÁ VES B 2:1

Góly: 45. Patrik Dvořák, 70. Kadlec – 71. Novotný. Rozhodčí: Šula. ŽK: 0:0. Diváci: 45. Poločas: 1:0. Radostín n. O.: Dupal – Bradáč (65. Ochrana), Kadlec (80. Špaček), Kozel, Toman, Fňukal, Hrbek, Oulehla, Pavel Dvořák, Večeřa, Patrik Dvořák. Nová Ves B: Pohanka – P. Šandera, F. Šandera, Klement (58. Černý), P. Bureš, Kubík, J. Nečas (80. V. Bureš), Burian, Novotný, Koutník (48. T. Nečas), Šatný.

MUŽ KOLA – VOJTĚCH CHALUPA (BORY)

V posledním podzimním kole zdolali fotbalisté Borů celek Křoví jednoznačně 7:1. O všechny branky vítězů se přitom postarali pouze dva hráči. Hned čtyřikrát se na demolici soupeře podílel Vojtěch Chalupa, když si své gólové trefy rovnoměrně rozložil do obou poločasů. Bory tak přezimují na pátém místě tabulky okresního přeboru.

1. Křižanov 13 10 1 2 31:10 31

2. Osová Bítýška 13 9 3 1 40:16 30

3. Bobrová 13 8 3 2 47:27 27

4. Křoví 13 7 2 4 42:42 23

5. Bory 13 7 0 6 32:22 21

6. Dolní Rožínka 13 6 2 5 34:25 20

7. Rozsochy 13 5 5 3 29:23 20

8. Radostín n. O. 13 5 2 6 25:28 17