Remíza v Nové Vsi však pro ně měla hodně smolný nádech. Po vysoké výhře 6:0 nad Bobrovou se do čela tabulky díky lepšímu skóre dostala rezerva Bystřice nad Pernštejnem. V souboji nováčků Ujčov využil výhody domácího prostředí proti Jimramovu, který jako jediný ještě v soutěži nebodoval.

Po třech kolech nového ročníku III. třídy jsou bez ztráty bodu už pouze hráči rezervních mužstev Hamrů a Měřína.

OKRESNÍ PŘEBOR

RADOSTÍN – ROZSOCHY 1:4
Góly: 50. J. Kozel – 13. a 74. Kučera, 21. Bureš (PK), 83. D. Juračka. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Radostín n. O.: Dupal – Kohout, Kadlec (46. Císař), P. Dvořák, Fňukal, Novotný, Toman (73. Bradáč), Hrbek (80. L. Dvořák), L. Kozel, J. Kozel, Večeřa. Rozsochy: P. Juračka – Šafránek, Bureš, Nebola, Prášil (73. Andrejs), Ambrož (86. Holý), D. Juračka, Urbánek (66. Pazdera), Smolka (62. Jaroš), Šibor, Kučera (86. Špaček).

SVRATKA – D. ROŽÍNKA 2:2
Góly: 39. Kharchenko, 46. Kalina – 26. Bílek, 66. Balák. Rozhodčí: Budín. ŽK: 1:1. Diváci: 125. Poločas: 1:1. Svratka: D. Mayer – Musil (76. P. Moučka), Bureš, Kalina, Lédl, T. Vítek, Pech, Řádek, M. Moučka, J. Mayer (54. J. Vítek), Kharchenko (81. Drahoš). D. Rožínka: Horák – Bílek (82. Vařejka), Večeřa (86. V. Vondruška, 91. Brambora), Hofman, Bartoněk, Kopecký, Baláž, Mazánek, Konček, Balák, P. Vondruška (70. Kliment).

NOVÁ VES B – HAMRY 2:2
Góly: 72. V. Novotný, 89. Stupka – 51. a 77. Havlík. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 1:3. Diváci: 75. Poločas: 0:0. Nová Ves B: Babjačok – T. Novotný, Bureš, Šatný, Kubík, Zdražil (61. P. Šandera), Jakub Nečas, V. Novotný, J. Šandera (46. Stupka), Komínek, Jan Nečas (77. Beneš). Hamry n. S.: Sáblík – Šabart, T. Novotný, Sojma, Dvořák (77. Zeman), Tesař, Filippi (89. Hron), Jun, P. Novotný, Jelínek, Havlík.

KŘOVÍ – KŘIŽANOV 3:4
Góly: 2. a 40. Hodžić, 76. Kalina – 7. D. Bajer, 38. D. Uhlíř, 60. Fendrych, 77. A. Burian. Rozhodčí: Hromádka. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 2:2. Křoví: Karmazín – Borák, Hamřík, Hodžić, Knotek, Ivančík (68. Liška), Banongo, Roštinský, Němec (77. Karásek), Kalina, Polonec. Křižanov: Stupka – A. Burian, Milota, Kaštan (66. Těšík), P. Bajer (56. Fendrych), D. Uhlíř (80. Procházka), Navrátil, M. Burian, J. Uhlíř, D. Bajer, Bojda.

BYSTŘICE B – BOBROVÁ 6:0
Góly: 21., 48., 52., 79., a 80. Prášil, 40. Sklenář. Rozhodčí: Liška. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Bystřice B: Petr – Pačiska, Dufek, Černý, Horák (68. Palosz), Čech, Samek, Svoboda (62. Tomášek), Sklenář, Prášil, Maršálek. Bobrová: Smažil – Koutecký, Křepela, Dvořák, Kratochvíl (65. Podborský), Hrbek, Srnský, Mahel, Malý, Stupka, Straka.

JÍVOVÍ – BORY 1:0
Gól: 55. Dvořák. Rozhodčí: Juda. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Jívoví: Štryncl – Mach, Dvořák (79. Šejnoha), Láznička, J. Koukola, M. Koukola, Horký, D. Dřímal, M. Dřímal, Lukášek (67. Krejčí), Holubář. Bory: Jakubec – Burian, Zikmund, Mezlík (79. Němec), Novotný, Milan Špaček, Starý, Vávra, Chalupa (67. Michal Špaček), Prokop, Dvořák.

UJČOV – JIMRAMOV 5:2
Góly: 8., 57. a 58. Zich, 28. Nedoma (PK), 75. Sedler – 30. Štěrba, 42. Černý. Rozhodčí: Šula. ŽK: 0:4. Diváci: 70. Poločas: 2:2. Ujčov: Bureš – Zich (77. Dvořáček), Blecha, Mareš, P. Mitáš, Z. Mitáš, Nedoma, Němec (65. Hlaváček), Sedler (84. Hanák), Štourač, Večeřa. Jimramov: Hlaváč – Štěrba, L. Zavadil (61. Nykodym), M. Zavadil, Bednář, Dostál, Černý (73. Peňáz), Novotný, Dvořák, Zobač, Borovský.

OKRESNÍ POLOČAS

Kanonýři: 6 – J. Horký (Jívoví), 5 – P. Kučera (Rozsochy), M. Prášil (Bystřice B), 4 – J. Bílek (D. Rožínka), D. Hodžić (Křoví).

Čistá konta: 2 – Pinkava (Hamry n. S.), Horák (D. Rožínka), Štryncl (Jívoví), 1 – Šmahel (Svratka), Dupal (Radostín n. O.), Petr, Dudák (oba Bystřice B), Juračka (Rozsochy).

Diváci: 6O0. Návštěva kola: 125 (Svratka – D. Rožínka). Diváci celkem: 1 810. Návštěva sezony: 150 (D. Rožínka – Ujčov, 2. kolo).
Smolař kola: Rudolf Sáblík (Hamry n. S.). Až do předposlední minuty nedělního utkání na hřišti rezervy Nové Vsi předváděl gólman Kladivářů velice spolehlivý výkon. Poté však přišla jeho nečekané minela, po níž domácí snadno vyrovnali na konečných 2:2. Hamry tak kvůli tomu přišly o první místo tabulky.

III. TŘÍDA

HAMRY B – V. LOSENICE 2:1
Góly: 61. Kolarik, 67. Sláma – 54. Mach. Rozhodčí: Šula. ŽK: 5:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Hamry B: Benc – Zátopek (46. Srnský), Sláma, Novotný, Petrík – Vrša, Sýs, Kolarik, Havlík (86. Poul) – Suský (76. Culek), Zábranský (91. Chlubna). V. Losenice: Fišar – P. Neubauer, P. Mach, F. Mach, Pátek (16. Augustin) – Kasal, Králíček, T. Neubauer, Zástěra (81. Hrouda) – Kamarád, Kubát (68. Bureš).

VĚCHNOV – BOHDALOV B 2:1
Góly: 36. Ostrýž, 92. Jedlička – 11. Wasserbauer. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 5:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Věchnov: Josef Pokorný – Uhlíř, Jan Pokorný, Jedlička, Pivko – Martinek, Kučera, Kroupa, Juračka (80. Nosek) – Soudek, Ostrýž. Bohdalov B: Velín – Novák, Hanych, Novotný, Doležal – Wasserbauer (83. M. Švoma), Krčál, J. Švoma, V. Švoma – Fabík (46. Vytlačil), Fazekaš.

POHLEDEC – O. BÍTÝŠKA 1:0
Gól: 71. Bártek. Rozhodčí: Šotola. ŽK: 3:1. Diváci: 0. Poločas: 0:0. Pohledec: Hájek – Skalník, Pustina, V. Hubáček, Novotný – Karmazín, Starý, Puchýř, Follprecht (88. J. Hubáček) – Bártek (81. Fajmon), Ondráček (75. Švanda). O. Bítýška: Hršel – Karásek (75. Kališ), T. Malý, Karmazín, P. Večeřa – J. Malý (85. Sýkora), Zeman, Karmasin, Ambrož – Vařílek, Klusák (70. Liška).

RADOSTÍN B – STRÁŽEK 4:1
Góly: 14. Krča, 55. Bradáč, 60. Toman (PK), 90. Koudela – 88. Polák (PK). Rozhodčí: Tomeš. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Radostín B: Hošek – Kališ, Staněk (64. P. Večeřa), Kovář, Kadlec – M. Gregar, D. Večeřa (52. Bradáč), Dvořák, Hrbek – Toman (71. Koudela), Krča. Strážek: Šebek (7. Valík) – Kupský, Macinský (60. F. Lahodný), Šmerda, S. Lahodný – Chocholáč, Melichar, Miroslav Svoboda, Polák – Jaroš (46. Cimbálník), Miloš Svoboda.

ROŽNÁ – VÍR 2:2
Góly: 31. Vyžrálek, 44. Korbička – 20. Nynyk, 90. Šenkýř. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 0:0. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Rožná: J. Beran – K. Beran, Kunc, Krajčo, Sýkora – Kroupa, Korbička, P. Navrátil, M. Navrátil – Humpolík, Vyžrálek. Vír: Havel (57. J. Skoumal) – Vladislav Oliva, V. Skoumal, Viktorin (43. Juřík) – Piskač, Lahodný, Rychlý, Vojtěch Oliva – Nynyk (78. Sedler), Šenkýř, Piskač.

MĚŘÍN B – POLNIČKA 3:0
Góly: 47. a 66. Robotka (první z PK), 58. P. Král. Rozhodčí: Liška. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Měřín B: Sysel – Jonáš (73. Kořínek), Sysel, P. Král, Š. Král – Marek, Sýkora, Hladík (71. Zelinka), Hrůza – Jůda (38. Pololáník), Robotka (77. Krčál). Polnička: Klíma – Štíbal, M. Podloucký, Kotík, Litochleb – Kohout, Jiránek, Klement, Víška – Lojek (61. Průža), Mittermayer (63. Zachara).

BŘEZÍ-BŘ. – DOUBRAVNÍK 2:2
Góly: 17. Dostál (PK), 64. Tvarůžek – 10. Jelínek (vlastní), 56. M. Vojta. Rozhodčí: Nebola. ŽK: 1:3. Diváci: 64. Poločas: 1:1. Březí-Březské: Tunkr – Jelínek, Šimek, Šmarda, Vala – Tvarůžek (80. Klíma), Holánek, Habán, Jakeš – Sysel (62. Jobánek), Dostál. Doubravník: Konvalinka – Beran, Slámečka (82. R. Vojta), Jedlička, K. Vojta – Čepička, Šikula, M. Vojta, Žilka (71. Šnédar) – Müller, J. Vojta (65. Patloka).

 1. Měřín B⋌ 3 3 0 0  7:1  9
 2. Hamry B⋌ 3 3 0 0  7:3  9
 3. O. Bítýška⋌ 3 2 0 1  5:1  6
 4. V. Losenice⋌ 3 2 0 1  6:4  6
 5. Věchnov⋌ 3 2 0 1  5:4  6
 6. Březí-Březské⋌ 3 1 2 0  7:3  5
 7. Pohledec⋌ 3 1 2 0  2:1  5
 8. Vír⋌ 3 1 1 1 10:5  4