Jedenadvacetiletý snajpr Horního Újezdu ovládl pořadí střelců suverénně. O třináct gólů před nejbližším pronásledovatelem.

Svoji pozici stvrdil v posledním utkání sezony, ve kterém Horní Újezd vyhrál v Blatnici 8:2 (7:1). Šimon Čermák se na výsledku podílel pěti góly. „Přesně to nevím, ale myslím, že pět gólů mezi dospělými jsem nikdy nedal,“ uvedl pro Deník.

V utkání vstřelil první čtyři branky svého celku a již v poločase bylo o vítězi jasno. Svým pátým zásahem dal pečeť na konečný výsledek zápasu.

Fotbalisté Bítovčic si v posledním utkání proti Ždírci parádně zastříleli. Archivní foto.
Dostává nahrávky od hokejisty. To se to pak střílí jedna báseň, raduje se Ryška

Osobní podíl na povedené sezoně újezdských fotbalistů Čermák bagatelizuje. „Sezona to byla až nad očekávání dobrá. Mančaft se naladil na správnou vlnu, hráli jsme týmově a podávali dobré výkony,“ ohlédl se za skončeným ročníkem.

Z druhého místa se Horní Újezd díval s odstupem na suverénně postupující Vladislav. Plánují v příští sezoně v klubu útok na postup do krajských soutěží? „Tohle úplně netuším,“ krčí rameny Čermák. „My jsme se o tom nebavili. A jaké plány má naše vedení, to netuším,“ uzavírá (nejen) svoji povedenou sezonu.