Titul okresního přeborníka žďárského okresu je zřejmě ve správných rukách. Během celé sezony dokázal Křižanov zdolat pouze jediný tým. Na podzim i na jaře se to povedlo celku druhých Borů.

Ty ovšem ztrácely body s tabulkově slabšími týmy, čehož se svěřenci trenéra Aleše Buriana dokázali vyvarovat. Slavit mohli už před týdnem, ale v Borech přišli o potřebný bod inkasovanou brankou pár minut před závěrečným hvizdem.

V sobotním domácím utkání 25. kola už ale Křižanov neponechal nic náhodě. V souboji s rezervou Nové Vsi favorit dvakrát vedl, zarputilí hosté však pokaždé dokázali vyrovnat. Potřebný bod už si ale lídr tabulky vzít nenechal.

Fotbalisté Speřic suverénně kralovali letošnímu ročníku krajského přeboru Vysočiny. To, zda využijí práva na postup do divize, si ovšem ještě rozmyslí.
Půjdou výš? Rozhodnutí jsme nechali na hráčích, prozradil trenér Speřic Holenda

Hned po závěrečném hvizdu sudího tak mohly propuknout velké oslavy. „Počítám, že budou trvat celý víkend, u některých možná ještě také v pondělí," usmíval se spokojený trenér Křižanova Aleš Burian.

Současně přiznal, že na svých ovečkách v závěru pozoroval menší nervozitu. „Jen se potvrdilo, že ten poslední krok bývá nejtěžší. Dokázali jsme to však zvládnout," pochvaloval si.


Načítám tabulku …