Tradičně se bude hrát na umělé trávě hřiště u II. Základní školy ve Žďáře nad Sázavou, první utkání zahájí v 8.00.

V elitní soutěži není po podzimní části jediný tým bez porážky. Na čele tabulky první ligy je se čtyřbodovým náskokem na týmy Benjamin a BKS mužstvo Mičega Svratky. „Tento trojlístek by si to měl rozdat o celkové prvenství v osmatřicátém ročníku Žďárské ligy,“ sdělil člen řídícího štábu soutěže Martin Němec.

Naopak na chvostu tabulky odstartují jarní část Žabanti s jedním bodem a dosud nulový Dipar. „Oba celky už ztrácejí na mužstva před nimi docela dost bodů. Zřejmě je tak bude čekat následný boj v baráži o udržení příslušnosti k elitní soutěži,“ komentoval.

Klíčový duel čeká v neděli na divizní fotbalisty FK Maraton Pelhřimov (v černém). Ve velkém okresním derby se totiž představí na půdě ještě více sestupem ohrožených Speřic.
Ve čtvrté lize znatelně přituhuje. Dva divizní záchranářské souboje hodně napoví

Druhé lize prakticky po celý podzim vévodili Bažanti. Poslední kolo první části této sezony jim však nevyšlo a na čele tabulky je vystřídal Autobus. „Mezi ně se ještě vměstnala druhá La Bomba. Rozdíly ale nejsou velké a boj o přímý postup bude dramatický,“ řekl Němec.