Ve III. třídě jsou zatím na čele s plným počtem šesti bodů hned čtyři mužstva, nejlepší skóre má Osová Bítýška, která v obou utkáních této sezony udržela čisté konto. Na první bodový zisk pak čekají také čtyři mančafty.

OKRESNÍ PŘEBOR
RADOSTÍN N. O. – JIMRAMOV 4:2
Góly: 14. R. Večeřa, 30. Toman, 84. J. Večeřa, 90. Císař – 38. Sedlák, 60. Zobač. Rozhodčí: König. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Radostín n. O.: Dupal – Kohout, J. Večeřa, P. Dvořák, Fňukal, Novotný, Toman, L. Dvořák, L. Kozel (86. Gregar), J. Kozel (55. Císař), R. Večeřa. Jimramov: Hlaváč – Štěrba, P. Sedlák, Bednář, Dostál, Černý, Novotný, Dvořák, Zobač, Borovský, J. Sedlák (50. Nykodym).

HAMRY N. S. – SVRATKA 1:0
Gól: 71. P. Novotný. Rozhodčí: Liška. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Hamry n. S.: Pinkava – Šabart, Franěk (86. Vrša), T. Novotný, Sojma, Dvořák (89. Zeman), Miklík (55. Tesař), Filippi (75. Zedníček), P. Novotný, Jelínek, Havlík (90. Hron). Svratka: Šmahel – Musil (46. J. Vítek), Bureš, Kalina, Lédl, T. Vítek, Pech, Řádek (61. D. Mayer), M. Moučka, J. Mayer, Kharchenko (79. P. Moučka).

NOVÁ VES B – JÍVOVÍ 2:2
Góly: 23. Stupka, 33. T. Nečas – 36. a 40. Horký. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 0:0. Diváci: 110. Poločas: 2:2. Nová Ves B: Menšík – P. Šandera, F. Šandera (53. J. Bureš), Novotný, P. Bureš, V. Bureš, Kubík, Zdražil, J. Nečas, Stupka, T. Nečas. Jívoví: Lukášek – Mach, Požár (81. Havelka), Dvořák, Láznička, J. Koukola, M. Koukola, Horký, D. Dřímal, Krejčí (73. Šejnoha), M. Dřímal.

ROZSOCHY – KŘOVÍ 4:0
Góly: 33., 48. a 74. Kučera, 58. Ambrož. Rozhodčí: Šoustar. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Rozsochy: P. Juračka – Šafránek, Bureš (62. Smolka), Nebola, Prášil, Ambrož (76. Špaček), D. Juračka (86. Střešnák), Urbánek, Holý (46. Padrtka), Šibor, Kučera (80. Jaroš). Křoví: Karmazín – Borák, Šustr, Liška, Hodžić, Knotek, Ivančík, Banongo, Roštinský (66. Ráboň), Karásek, Bartošek (79. Mencler).

KŘIŽANOV – BYSTŘICE B 1:1
Góly: 34. Burian – 52. Čech. Rozhodčí: Šula. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (66. J. Svoboda). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Křižanov: Stupka – Halámek, A. Burian, Těšík (46. D. Bajer), Milota, Petr, Kaštan, P. Bajer (81. Fendrych), Trnka (66. Uhlíř), Navrátil (54. Bojda), M. Burian (46. Tomšík). Bystřice B: Petr – Pačiska, M. Svoboda, J. Svoboda, Karásek, Čech, Samek, V. Svoboda (69. Tomášek), Buršík (46. Mrňous), Sklenář (72. F. Maršálek), J. Maršálek (78. Kadlec).

Ve Víru v sobotu bude moci běhat skoro každý

BOBROVÁ – BORY 5:4
Góly: 8. Křepela, 33. a 83. Dvořák, 55. Stupka, 89. Laštovička – 39. a 77. Vávra, 87. a 90. Starý. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (51. A. Novotný). Diváci: 100. Poločas: 2:1. Bobrová: Flek – Koutecký, Flídr, Křepela, Dvořák, Hrbek, Hájek, Mahel, Malý, Stupka, Ptáček (60. Laštovička). Bory: Jakubec – Burian, J. Novotný, Němec, Milan Špaček, Michal Špaček, Kujal, A. Novotný, Starý, Vávra, Chalupa.

D. ROŽÍNKA – UJČOV 6:0
Góly: 6., 51. a 58. Bílek, 47. Čermák, 63. a 66. Bartoněk. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. D. Rožínka: Horák – Šimeček, Bílek (60. Hille), Večeřa, Čermák (46. Balák), Hofman, Bartoněk, Lukš, Kopecký (73. Konček), Baláž (64. Mazánek), Němeček (71. Kliment). Ujčov: Hanák – Hlaváček, Mareš (46. Horák), Štourač, Blecha, Z. Mitáš, P. Mitáš, Večeřa (84. Čepička), Němec (56. Jančík), Nedoma, Ryba (72. Rotkovský).

OKRESNÍ POLOČAS
Kanonýři: 6 – J. Horký (Jívoví), 3 – J. Bílek (Dolní Rožínka), P. Kučera (Rozsochy), J. Starý (Bory).

Čistá konta: 2 – Pinkava (Hamry n. S.), Horák (D. Rožínka), 1 – Šmahel (Svratka), Dupal (Radostín n. O.), Štryncl (Jívoví), Dudák (Bystřice B), Juračka (Rozsochy).

Diváci: 640. Návštěva kola: 150 (D. Rožínka – Ujčov). Diváci celkem: 1 210. Návštěva sezony: 150 (D. Rožínka – Ujčov, 2. kolo).

Borec kola: Pavel Menšík (Nová Ves B). Při velkých problémech se skládáním sestavy před domácím utkáním proti Jívoví si nakonec musel trenér rezervy Nové Vsi stoupnout mezi tři tyče branky svého mančaftu. A jako rodilý útočník si nevedl vůbec zle, dobrým výkonem přispěl k zisku prvního bodu svého celku v letošním ročníku za remízu 2:2.

III. TŘÍDA
POLNIČKA – HAMRY B 2:3
Góly: 16. Průža, 24. Kohout – 3. Zábranský, 20. Havlík, 79. Novotný (PK). Rozhodčí: Kocour. ŽK: 1:4. Diváci: 85. Poločas: 2:2. Polnička: Klíma – K. Podloucký, Zachara (23. Moravec), Litochleb, M. Podloucký – Kohout (83. Lojek), Klement, Jirásek, Víška – Smejkal, Průža. Hamry B: Benc – Sláma, Novotný, Petrík, Vrša (89. Poul) – Srnský (38. Hron), Kolarik, Houba (16. Havlík), Zábranský (69. Culek) – Sýs, Zátopek (63. Chlubna).

O. BÍTÝŠKA – VĚCHNOV 1:0
Gól: 56. Vařílek. Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Poločas: 0:0. O. Bítýška: Řeháček – Trojan, Karmazín, Večeřa – Sýkora, J. Malý (46. M. Navrátil), Zeman (88. Karásek), Karmasin, Antoš – Vařílek, Kulík (75. T. Malý). Věchnov: Starý – Vrbka, Pokorný (85. Bukáček), D. Uhlíř, Šípek (72. F. Uhlíř) – Martinek, Kučera, Kroupa, Juračka (60. Nosek) – Soudek, Ostrýž.

DOUBRAVNÍK – POHLEDEC 1:1
Góly: 52. Jedlička – 88. Puchýř. Rozhodčí: Klimeš. ŽK: 0:0. Diváci: 125. Poločas: 0:0. Doubravník: Konvalinka – Beran, Slámečka, Jedlička (85. R. Vojta), K. Vojta – Jaroš, Čepička (77. Patloka), Šikula, M. Vojta – Müller, J. Vojta (62. Žilka). Pohledec: Hájek – Jambor, Pustina, Šaroun, Novotný – Fajmon, Starý, Puchýř, Hubáček (65. Prchal) – Bártek (72. Švanda), Ondráček (19. Skalník).

BOHDALOV B – STRÁŽEK 1:2
Góly: 31. J. Švoma – 1. Melichar, 85. Miroslav Svoboda. Rozhodčí: Budín. ŽK: 2:1. Diváci: 75. Poločas: 1:1. Bohdalov B: Velín – Novák, Hanych (67. Doležal), Lán, B. Křesťan (77. Petr) – Novotný, V. Švoma, Krčál, Wasserbauer (85. M. Švoma) – J. Švoma (64. Panák), Pavel Fabík. Strážek: Christian – S. Lahodný (46. Valík), Chocholáč, Jaroš (78. Kubát), Melichar – Miroslav Svoboda, Polák, F. Lahodný, Šmerda – Miloš Svoboda, Cimbálník.

V. LOSENICE – VÍR 2:0
Góly: 36. a 65. Králíček. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. V. Losenice: Kasal – P. Neubauer, P. Mach, F. Mach, T. Neubauer – Kasal, Králíček (82. Augustin), Grodl, Zástěra (75. Škarka) – Mokrý (66. Pátek), Kamarád. Vír: J. Skoumal – Rejda, Vladislav Oliva, V. Skoumal, Viktorin – Piskač, Lahodný, Rychlý, Vojtěch Oliva (69. Jílek, 90. Krejčí) – Šenkýř, Piskač (81. Nynyk).

RADOSTÍN B – MĚŘÍN B 0:2
Góly: 70. Hladík, 74. Vokoun. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Radostín B: Toman – Kališ, Koudela, P. Večeřa (50. R. Večeřa), Kadlec – P. Gregar, M. Gregar, Krča (75. L. Invald), D. Invald – Císař, D. Večeřa (70. Poul). Měřín B: Sysel – Hladík, P. Král, Horák, Š. Král – Marek, Sýkora, Vokoun, Jůda, Kořínek (46. Pololáník) – Robotka.

BŘEZÍ-BŘ. – ROŽNÁ 5:1
Góly: 44. a 67. Dostál, 45. Tvarůžek, 50. a 60. Jakeš – 40. Korbička. Rozhodčí: Juda. ŽK: 0:3. Diváci: 51. Poločas: 2:1. Březí-Březské: Urbánek – Jelínek, Šimek (55. Midrla), Hála, Šmarda, Vala (82. Lysoněk) – Tvarůžek (46. Jobánek), Habán (70. Klíma), Jakeš – Sysel, Dostál (85. Novozámský). Rožná: J. Beran – K. Beran (70. Pátek), Kunc, Krajčo (60. P. Navrátil), Sýkora – J. Kroupa, Korbička, O. Kroupa (20. Pokorný), M. Navrátil – Humpolík, Vyžrálek.

 1. Osová Bítýška 2 2 0 0 5:0 6
 2. Velká Losenice 2 2 0 0 5:2 6
 3. Hamry B 2 2 0 0 5:2 6
 4. Měřín B 2 2 0 0 4:1 6
 5. Březí-Březské 2 1 1 0 5:1 4
 6. Vír 2 1 0 1 8:3 3
 7. Věchnov 2 1 0 1 3:3 3
 8. Strážek 2 1 0 1 2:5 3