Před týdnem stihl dvaadvacetiletý snajpr proti Jívoví čistý hattrick během dvaceti minut první půle.

Kanonýrem víkendu se ovšem stal i nyní, kdy svůj počin ještě vylepšil. Na výhře Borů v Doubravníku 8:1 se totiž podílel hned pěti přesnými trefami. „První poločas byl přitom docela vyrovnaný. Domácí ale zlomily dva rychlé góly zkraje druhé půle, pak už nám to tam padalo,“ naznačil průběh zápasu Miroslav Ochrana.

Ten se v první půli prosadil jednou, další čtyři zásahy přidal po změně stran. Která z jeho branek se mu nejvíce pozdávala? „Určitě ta třetí. Dostal jsem balon na hranici velkého vápna a levačkou jej poslal přesně k tyči. Pěkný gól byl myslím i ten čtvrtý. Naběhl jsem si na dlouhý míč za obranu a následně přeloboval gólmana,“ popisoval.

Zajímavostí je určitě skutečnost, že na každou z jeho branek ostrostřelci Borů pokaždé nahrál jiný spoluhráč. „Šlapeme jako jeden tým. Kluci mě odměňují nahrávkami, které já zatím proměňuji,“ pochvaloval si.

Mladý útočník si před týdnem stanovil podzimní střeleckou metu na čtyřiadvaceti gólech. Nyní jich má už sedmnáct.

Nepřehodnotil své ambice? „Asi bych to nechal být. Teď přijdou těžší soupeři,“ usmíval se.

Ten první hned nadcházející neděli. K tradičnímu derby totiž do Borů dorazí Radostín nad Oslavou. „Byť tabulce vévodíme, nejsme jasným favoritem. Derby totiž bývá pokaždé vyrovnané, ale i pořádně vyhecované,“ řekl Ochrana.