I. A TŘÍDA – SKUPINA A

HERÁLEC – HUMPOLEC B 1:1
V oboustranně vyrovnané první půli šli do vedení hosté z Humpolce. Po pěkné kombinační akci otevřel skóre zápasu ve 25. minutě Maršík. Aby toho nebylo málo, tak se Herálci dvě minuty před půlí ještě zranil gólman Tichý a musel střídat. Ve druhém poločase se hráči Herálce hnali za vyrovnáním, vytvořili si některé příležitosti, ale gól se jim podařilo vstřelit až ve druhé minutě nastaveného času. Cach prošel přes tři hráče, přihrál na nohu Holce, který přesně zakončil na přední tyč – 1:1.

Góly: 90.+2. Holec – 25. Maršík. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Herálec: Tichý (43. Forchtsam)– Veselský, Černý, Holec, Cach, Okurka, Bříza, Boháč, Slováček, Skála, Uchytil.

I. A TŘÍDA – SKUPINA B

ŽĎÁR B – BUDIŠOV-NÁR. 2:0
V první půli měli hráči žďárské rezervy herní převahu, jenže Henzl dvě velké příležitosti neproměnil, Švoma pak trefil pouze břevno branky Budišova. Po změně stran domácí změnili herní rozestavení a více otevřeli hru. To se vyplatilo v 54. minutě, kdy Henzl po individuální akci otevřel skóre zápasu – 1:0. Budišov ovšem nesložil zbraně a dokázal si vytvořit tlak. Gólman Svoboda však ve dvou výborných příležitostech hostů předvedl parádní zákroky. Devět minut před koncem našel Švoma dlouhým pasem Tomáše Peňáze, který přesnou trefou definitivně rozhodl – 2:0. Ve zbytku utkání si již domácí hráči své vedení v poklidu pohlídali.

Góly: 54. Henzl, 81. T. Peňáz. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Žďár B: Svoboda – Havlík (61. L. Sláma), Z. Peňáz, O. Růžička (51. Musil), F. Růžička, Machatka, Lukáš (83. Baránek), Henzl (83. Bulíček), B. Sláma, T. Peňáz, Švoma (46. Kunstmüller).

SFK NOVÉ MĚSTO B – JAROMĚŘICE 5:1
Jaroměřice dorazily k utkání pouze v jedenácti lidech, první poločas přesto nabídl vyrovnanou partii. Béčko Vrchoviny šlo do vedení ve 20. minutě, po rohu hlavou otevřel skóre zápasu Duda. Jenže po chybě v domácí obraně vyrovnal ve 34. minutě Dúcký. Hned za další dvě minuty ale pěknou individuální akcí vrátil Bárta domácím vedení – 2:1. Po změně stran nastoupili hosté po odstoupení gólmana Piska pouze v deseti. Rozhodující okamžiky zápasu přišly po hodině hry. Nejprve se v 66. minutě prosadil střídající Fillprecht, hned o minutu později se z úhlu nemýlil ani Vašíček – 4:1. Z následného velkého množství šancí domácích už se po samostatném úniku prosadil pouze Slavíček.

Góly: 20. Duda, 36. Bárta, 66. Follprecht, 67. Vašíček, 81. Slavíček – 34. Dúcký. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 2:1. SFK Nové Město na Moravě B: Andrýsek – Vašíček (70. Havelka), P. Blažíček, Bárta, Slavíček, Veselý (74. Poul), Polnický (46. Dacer), Bača (46. R. Blažíček), Žák (64. Follprecht), Duda, Dobrovolný.

MORAVEC – ŽELETAVA 3:4
Fotbalisté Moravce začali dobře, už ve 20. vteřině nastřelil Kovář břevno svatyně hostů. Skóre zápasu otevřel hlavou z rohu v 18. minutě Martin Černý. Na 2:0 zvýšil po půlhodině hry střelou z úrovně penalty Červinka. Jenže ve 35. minutě se po srážce Smolíka s jedním z hráčů Želetavy pískala penalta, z níž snížil Martin Vrbka. Dvě minuty před půlí pak po standardce vyrovnal Tomáš Vrbka.

Začátek druhého poločasu přinesl domácím šok. Nejprve ve 47. minutě skóroval Simandl, po rychlém brejku pak o čtyři minuty později přidal další branku Tomáš Vrbka – 2:4. V závěrečné dvacetiminutovce Moravec hosty přitlačil, v 82. minutě vykřesal jiskřičku naděje opět Červinka. Domácí pokračovali v tlaku, ale Filip Kudiovský poslal svoji střelu jen do náruče gólmana Partla.

Góly: 18. M. Černý, 32. a. 82. Červinka – 35. Martin Vrbka (PK), 43. a 51. T. Vrbka, 47. Simandl. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 2:0. Diváci: 128. Poločas: 2:2. Moravec: P. Kudiovský – F. Kudiovský, P. Černý (56. Ondráček), Juračka, Smolík, Červinka, Hlushchenko (71. Hanák), Kovář, M. Černý, Christian, Štěpánek (87. Broža).

ŠEBKOVICE – R. SVRATKA 4:1
V prvním poločase byly k vidění pouze dvě pološance hostů, které však gólem neskončily. Branky začaly padat až po změně stran. V 50. minutě potrestal chybu hostujícího obránce Dvořák – 1:0. O čtyři minuty později po rychlém brejku zakončoval přesně Novotný. V 68. minutě bylo o osudu utkání rozhodnuto, když si smolný vlastní branku vstřelil záložník Starý – 3:0. Za další čtyři minuty přidal po pěkné kombinační akci čtvrtý gól Šebkovic Večeřa, alespoň čestného úspěchu se hráči Radešínky dočkali v 73. minutě, na konci rychlé akce stál Plhal.

Góly: 50. Dvořák, 54. Novotný, 68. Starý (vlastní), 72. Večeřa – 73. Plhal. Rozhodčí: Burza. Bez ŽK. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Rad. Svratka: P. Chrást – J. Chrást, Drdla, Smejkal, Janů – Šacl (79. Skryja), Pekárek, Starý, Mužátko (88. Malý) – Josífek (69. Gabriel), Plhal.