POČÍTKY – V. BERANOV 4:1

Sobotní utkání začali lépe hosté, po hrubce stopera Počítek otevřel z rychlého protiútoku skóre Novák. O pět minut později ale Halámka obehrál stopera Beranova a vyrovnal na 1:1. Prvních deset minut druhé půle byla hra vyrovnaná, postupem času ale Počítky zlepšily kombinaci a v 73. minutě Halámka, po krásné nahrávce od Jurnečky, poslal domácí celek do vedení. Poté už se hra zcela odehrávala v režii domácích, po nahrávce od Blažka zvýšil na 3:1 Zajíček, dvě minuty před koncem si Jurnečka šikovně narazil míč a v podstatě do prázdné branky uzavřel skóre.

Góly: 14. a 73. Halámka, 80. Zajíček, 88. Jurnečka - 9. Novák. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 4:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Počítky: Šobej – Sláma (57. Kuřítko), Odehnal, Landsman, F. Toman – Beneš, Mašek, Zajíček (83. Kachlík), Svoboda (62. Blažíček) – Halámka (73. Bednář), Jurnečka (89. Hájek).