Dlouhý půst měli všichni fanoušci extraligových házenkářů z Nového Veselí. Od přerušení loňského nedokončeného ročníku naší nejvyšší soutěže to k dalšímu utkání v ZDT Aréně trvalo takřka půl roku. Ale ve středu 12. srpna už se fanoušci Sokola dočkali.

Po předchozích přípravných výhrách na palubovkách Maloměřic a Považské Bystrice si házenkáři Sokola pozvali druholigovou Telnici. Rozdíl dvou tříd byl na palubovce samozřejmě znát, to i přesto, že v domácím dresu nastoupilo několik hráčů širšího kádru, kteří si tak odbyli úspěšnou premiéru mezi muži. A pomohli k jednoznačnému vítězství po výsledku 46:21.

O nadcházejícím víkendu se měl v ZDT Aréně uskutečnit další ročník Memoriálu dr. Josefa Smékala. Vzhledem k současné situaci se jej však vedení klubu už před týdnem raději rozhodlo zrušit. Další přípravný zápas tak čeká na hráče Nového Veselí už tento pátek, kdy, opět v domácím prostředí, od 19 hodin vyzvou rovněž extraligový Frýdek-Místek.

NOVÉ VESELÍ - TELNICE 46:21
Nové Veselí: Studený, Šimovček – L. Bartůněk, Ptáčník, Melichar, Kocich, Halíček, M. Štohanzl, Dodica, Rubáč, Parolly, Halla, Timco, F. Bartůněk, Tomášek, Zeman.