NOVÁ VES – CHOTĚBOŘ 1:1

V první půli měli míč po většinu času na svých kopačkách hráči Nové Vsi, gólové šance však počítali hosté. Ti šli v 8. minutě do vedení, hlavou se po rohu nemýlil Dvořák. Po změně stran domácí přidali, Žák nastřelil břevno, ale branku vstřelil až v 66. minutě střídající Ondřej Starý – 1:1. V poslední minutě pak hlavou skóroval domácí Havlík, ale pomezní mu odmával ofsajdové postavení, oba soupeři se tak rozešly smírně.

Góly: 66. O. Starý – 8. Dvořák. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 3:2. Diváci: 152. Poločas: 0:1. Nová Ves: Fuksa – Josef Šandera, Krejčí, Havlík, Kuchta – J. Nečas, F. Nečas, Žák, T. Nečas – Komínek (60. O. Starý), J. Starý (46. M. Novotný). Chotěboř: Dobrovolný – Keller (74. Plíšek), Jan Hlaváček, Janda, Ďoubal – Jiří Hlaváček (80. Tůma), Dvořák, Somerauer, Chlad – Hanousek (68. Voborník), Moravec (85. Filip). Nejlepší hráči: Josef Šandera, F. Nečas - Hanousek.