VELKÉ MEZIŘÍČÍ – VYŠKOV 1:1

V první půli byli hosté nebezpečnějším celkem. Velké Meziříčí sice předvádělo slušné kombinace, kdy se jeho hráči dostávali až po velké vápno Vyškova, ale tam jim pak chyběl lepší výběr místa. Dvě nadějné příležitosti hostů pro změnu zlikvidoval jistý Kruba. Ve druhé půli se domácí celek zlepšil, hlavně uzdravený Demeter ukazoval svůj velký přínos pro tým.

Nejprve mířil v dobré pozici Mezlík vysoko nad branku. Krátce po hodině hry Demeter poslal křižný centr do vápna a Kotoun z voleje prostřelil gólmana Spurného – 1:0. Své vedení si Meziříčí hájilo až do úplného závěru. V první minutě nastaveného času však přišel pro domácí šok. Souboj Kriegsmanna s jedním z hostujících hráčů posoudil sudí jako nedovolený a nařídil pokutový kop. K němu se postavil Lahodný a vyrovnal na 1:1.

Góly: 62. Kotoun – 90.+1. Lahodný (PK). Rozhodčí: Volek. ŽK: 4:5. Diváci: 281. Poločas: 0:0. Velké Meziříčí: Kruba – Kriegsmann, Šimáček, Komínek, Mucha – Demeter, Dufek (35. Kotoun), Šuta, Mezlík (84. Puža), Bouček – Plichta (89. Crkal). Slovácko B: Spurný – Hanuš, Smrčka, Krejčí – Langer, Matocha (66. Sečkář), Lahodný, Jaroš, Korovikov (46. Smékal) – Němeček, Křivánek. Nejlepší hráči: Demeter, Mezlík – Matocha.