ŽĎÁR B – DUKOVANY 2:0

První poločas nabídl několik šancí z obou stran, góly však padaly až ve druhém poločase. V 69. minutě zatáhl míč po levé straně Zdeněk Peňáz, jehož centr našel zakončujícího Havlíka – 1:0. Pět minut před závěrečným hvizdem se dobře zorientoval Kuntsmüller a míč krásně zakroutil za záda gólmana Dukovan. „Po změně stran jsme byli lepším týmem, proto pokládám naši výhru za zaslouženou,“ hodnotil duel trenér rezervy FC Žďas Ladislav Jun.

Góly: 69. Havlík, 85. Kunstmüller. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 1:3. Diváci: 37. Poločas: 0:0. Žďár B: Sáblík - Havlík, Z. Peňáz, Růžička, Machatka, Frieb, Musil, Kunstmüller, Švoma (63. Potocký), B. Sláma, L. Sláma (81. Palán).

JEMNICKO - MĚŘÍN 1:1

Ani ve čtvrtém utkání letošní sezony nenašel nováček z Měřína svého přemožitele. Na hřišti Jemnicka sice od 57. minuty prohrával, čtvrthodinu před koncem však dokázal vyrovnat Kožený. V hektickém závěru, v němž museli předčasně pod sprchy hned dva hostující borci, se už na výsledku nic nezměnilo.

Góly: 57. Tesař – 75. Kožený. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 1:4. ČK: 0:2 (87. Kuřátko, 88. Polanský). Diváci: 200. Poločas: 0:0. Měřín: J. Hladík – Láznička, Polák, Bublán (78. Robotka), Souček, Polanský, Kuřátko, Kožený, Jonáš, Procházka (60. Kružík), Doležal.