I. A TŘÍDA – SKUPINA A

HERÁLEC – TELČ 0:1

O překvapivém výsledku rozhodla už druhá minuty hry. Hráči Herálci propadli v defenzivní práci, Klobas lehce přešel přes tři hráče a tváří tvář gólmanu Forchtsamovi otevřel skóre zápasu. „Sami jsme si zápas prohráli laxním přístupem v první půli, kdy Telč mohla vstřelit i více branek,“ mračil se trenér Herálce Jiří Skála. Po změně stran se jeho svěřenci hnali minimálně za vyrovnáním, vytvořili si několik stoprocentních tutovek, několikrát nastřelil brankovou konstrukci, ale jejich snaha vyzněla naprázdno.

Gól: 2. Klobas. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:4. Diváci: 153. Poločas: 0:1. Herálec: Forchtsam – Veselský, Černý (71. Chmelík), Holec, Okurka, Kovář, Skála, Slováček (80. Čejka), Boháč (86. Bříza), Hamák, Uchytil.

I. A TŘÍDA – SKUPINA B

MORAVEC – RAPOTICE 0:0

Úvodních dvacet minut měl více ze hry domácí Moravec, ale Juračka v zakončení několikrát selhal. Postupem času se hra vyrovnala, šance se poté střídaly na obou stranách, sám na branku šel Filip Kudiovský, ale gólman Rapotic jej vychytal. Na druhé straně několikrát výborně zasáhl Lisý, oba celky se tak rozešly zřejmě spravedlivou remízou.

Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Moravec: Lisý – F. Kudiovský, P. Černý, T. Toufar (70. Ondráček), Juračka, Smolík, Červinka, Kachlík (24. P. Kudiovský, 79. Chlubna), Jakeš, M. Černý, Štěpánek.

ŽĎÁR B – R. SVRATKA 6:0

Okresní derby rozhodla čtyřminutovka ze závěru prvního poločasu. Už předtím měla rezerva FC Žďas několik tutovek, ale prosadila se až ve 37. minutě, Henzl byl v sólu faulován gólmanem Chrástem a Zdeněk Peňáz z penalty otevřel skóre zápasu. O dvě minuty později Henzl propálil gólmana hostů, ve 41. minutě bylo prakticky hotovo, krásnou ranou se prezentoval Kovář – 3:0. Také ve druhé půli se domácí třikrát gólově prosadili. V 65. minutě Potocký předložil míč střídajícímu Slámovi, který zakončoval na zadní tyči. Za další čtyři minuty se prosadil Janů a na konečných 6:0 zakončil opět Libor Sláma. „Mužem zápasu byl Kovář, který zahrál opravdu výborně,“ chválil svého útočníka kouč Žďáru Ladislav Jun.

Góly: 37. Z. Peňáz (PK), 39. Henzl, 41. Kovář, 65. a 87. L. Sláma, 69. Janů. Rozhodčí: Terber. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Žďár B: Sáblík – Z. Peňáz, Machatka, B. Sláma, T. Peňáz – Vokoun (73. Růžička), Musil (46. Švoma), Kunstmüller (59. Potocký), Janů – Henzl (46. L. Sláma), Kovář. Rad. Svratka: P. Chrást – M. Skryja (46. V. Skryja), Drdla, Smejkal, Janů – M. Šacl, Pekárek, Starý, Mužátko (73. Novotný) – Josífek, Gabriel.

N. MĚSTO B – BUDIŠOV 4:1

Juniorka Nového Města šla brzy do vedení, ve 4. minutě se po rohovém kopu do míče opřel Polnický a krásnou střelou do šibenice poslal svůj celek do vedení. V 19. minutě potáhl míč Wolker, uvolnil Slavíčka, který z hranice velkého vápna křížnou střelou podruhé překonal gólmana hostů. Na rozdíl tří branek zvýšil v poslední minutě první půle z penalty opět Polnický. Ve druhé půli tempo hry opadlo, v 71. minutě se po rohu hlavou prosadil střídající Vojtěch Veselý. Hosté pouze korigovali, taktéž po rohovém kopu, lehké zaváhání domácího gólmana využil v předposlední minutě Mucha – 4:1.

Góly: 4. a 45. Polnický (druhý z PK), 19. Slavíček, 71. V. Veselý – 89. Mucha. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 3:4. Diváci: 150. Poločas: 3:0. SFK Nové Město B: Skryja – J. Veselý, Bača (61. Havelka), Vašíček, P. Blažíček, Boušek (66. V. Veselý), Wolker, Slavíček (83. Maccioli), Polnický, Duda, Dobrovolný (69. Červenka).