Doslova v gólové hody se změnilo sobotní utkání 21. kola elitní krajské soutěže na Vysočině, v němž fotbalisté Pacova zdolali Rapotice hokejovým výsledkem 5:3.

Branky padaly hned od úvodních okamžiků. Už v 9. minutě kapitán domácího Slavoje Kostroun protlačil míč přes několik hráčů soupeře a poslal svůj celek do vedení. Odpověď celku z Třebíčska přišla už za další dvě minuty, prosadil se Čech – 1:1.

V 18. minutě Heřman vybojoval míč u velkého čtverce hostů, předložil jej Faltýnkovi a ten nekompromisně zakončil. Jenže ani tato radost domácích netrvala dlouho. Po rohovém kopu Laš mířil přesně pod břevno svatyně Pacova. Do poločasové přestávky šli přesto spokojenější domácí. Štefl přesně našel hlavu Faltýnka a ten oslavil svoji druhou trefu v zápase – 3:2.

V dalším druholigovém kole podlehli fotbalisté FC Vysočina Jihlava (žluté dresy) předposlednímu Prostějovu (v pruhovaném) na jeho půdě vysoko 0:3.
OBRAZEM: Komplikace do závěru sezony. Fotbalisté Jihlavy s Prostějovem padli

Krátce před uplynutím hodiny hry Faltýnek završil svůj hattrick, když jej pohotově uvolnil Kostroun. Minutu před koncem Laš zápas ještě zdramatizoval, ale v páté minutě nastavení potrestal snahu hostů o vyrovnání Pražák – 5:3.

Tři body tak zůstaly doma. „Myslím si, a diváci nám to po utkání potvrdili, že se zápas musel všem přítomným líbit. K vidění byl zajímavý zápas, spousta šancí na obou stranách a hlavně koření fotbalu, kterým jsou góly,“ popisoval sobotní zápas se třemi body spokojený kormidelník pacovského Slavoje Marek Císař.


Načítám tabulku ...