Mnohem důležitější duel se odehrál ve Velkém Meziříčí. Tamní rezerva si to v přímém souboji rozdala s hokejisty Bystřice o poslední postupové místo do vyřazovací části. Ve vyrovnaném utkání byl nakonec úspěšnější domácí celek.

„Zápas rozhodla prostřední část, v níž jsme hráli hodně špatně. Ve třetí třetině se hráči zvedli, naše šance jsme bohužel nevyužili. Postoupit jsme chtěli, proto porážka samozřejmě mrzí,“ zhodnotil utkání zklamaný trenér bystřických Zubrů Luboš Sláma.

V semifinále play-off Krajské soutěže na sebe narazí oba zástupci z Vysočiny, béčko Velkého Meziříčí vyzve první Telč.

Krajská soutěž Vysočiny

Výsledky 20. kola:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ B – BYSTŘICE N. P. 4:3

Branky a nahrávky: 7. Štěpánek (Karásek, Sysel), 26. Kudláček (Hubl, Tůma), 38. Karásek (Štěpánek, Pokorný), 46. Střecha (Dundálek) – 15. Jan (Martínek, Ludvík), 24. Ludvík (Zítka), 53. Bednář (Martínek). Rozhodčí: Mareček – Augusta, Jančí. Vyloučení: 10:6. Využití: 1:1. Diváci: 65. Třetiny: 1:1, 2:1, 1:1.

NÁMĚŠŤ N. O. – VELKÁ BÍTEŠ B 13:3

Branky a nahrávky: 7. Kohút (Bednář, Fiala), 7. Tóth (Bednář, Strnad), 16. Fiala (Doležal), 19. Krčál (Bednář), 28. Kohút (Bednář, Krčál), 44. Bednář, 46. Bednář (Strnad), 47. Bednář (Bauer), 48. Bednář (Strnad), 53. Kejda (Bednář, Bauer), 56. Kejda (Janoušek, Bauer), 56. Vysloužil (Tóth, Fiala), 59. Bednář (Kohút, Vysloužil) – 13. Dočkal (Budín), 26. Fischer (Budín), 35. Podborský (Dočkal, Odvářka). Rozhodčí: Sobotka – Strádal, Mezlík. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Třetiny: 4:1, 1:2, 8:0.

ZASTÁVKA U BRNA – TELČ 2:7

Branky a nahrávky: 28. Fiala (Lesonický), 36. Fišer – 9. Šťastný (Prášek), 12. Sokolík (Prášek, Havlík), 18. Šťastný, 37. Bína (Tušer), 40. Kotrba (Šťastný, Šalanda), 52. Kret (Lander), 57. Kret (Berka, Sokolík). Rozhodčí: Balcar – Fiksa, Kašpar. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 32. Třetiny: 0:3, 2:2, 0:2.

1. TELČ 18 14 1 0 3 120:54 44

2. Polička 18 11 0 0 7 92:85 33

3. Zastávka 18 10 0 1 7 86:83 31

4. V. MEZIŘÍČÍ B 18 9 1 0 8 67:73 29

5. NÁMĚŠŤ N. O. 18 8 0 3 7 100:74 27

6. BYSTŘICE 18 7 2 0 9 81:80 25

7. V. BÍTEŠ B 18 0 0 0 18 36:133 0