NEDVĚDICE – MĚŘÍN 1:1

První branka zápasu padla až v 52. minutě, po brejkové situaci se z úhlu prosadil Mareš a poslal SK Pernštejn do vedení – 1:0. Vyrovnání přišlo v 65. minutě, zaváhání obrany Nedvědice okamžitě potrestal střelou na přední tyč Beran. Hráči Jiskry měli i další příležitosti, ale další branku už diváci neviděli.

Góly: 52. Mareš – 65. Beran. Rozhodčí: Babák. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Nedvědice: Havlík – Jirásek, Houdek, Trdý, Bracek, P. Sytař (80. M. Pachlopník), Sýkora, Havlíček, Mareš (90. J. Sytař), Škutchan (89. Pokorný), Prudký (67. Vašíček). Měřín: J. Hladík – Polák, Láznička, Kuřátko (75. Robotka), Souček, Kružík, Bublán, Beran, Matoušek, Doležal, M. Hladík (60. Vokurka).

V. BÍTEŠ B – STONAŘOV 5:1

Po brance Příhody se šlo do kabin za stavu 0:1. Po změně stran však domácí celek spustil pořádnou kanonádu. Ondrák dvěma góly v rozmezí tří minut skóre otočil, poté se taktéž dvakrát gólově prosadil střídající Těšík a na konečných 5:1 upravil Pokorný.

Góly: 57. a 60. Ondrák, 68. a 81. Těšík, 88. Pokorný – 26. Příhoda. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 2:0. Diváci: 45. Poločas: 0:1. V. Bíteš B: Sova – Svoboda, Kopáček, Halas (4. Fila), O. Švanda – Pokorný, Nekuda, T. Pelán, Pelikán – Ondrák, Whittingham (64. Těšík).

POČÍTKY – M. BUDĚJOVICE 6:1

Souboj dvou postupových kandidátů se brzy zvrhl v jednoznačnou partii. Už o poločase to bylo 3:0, další tři branky přidaly Počítky ve druhé půli. „Nastoupili jsme se třemi útočníky a od první minuty jsme měli jasně herně navrch. Hosté korigovali pouze po naší hrubce v obraně,“ řekl trenér Počítek František Šustr.

Góly: 25. F. Toman, 39. a 43. Jurnečka, 64. Halámka, 70. O. Toman, 76. Mašek – 84. Stark. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 1:3. Diváci: 153. Poločas: 3:0. Počítky: Martinčič (7. Šobej) – Sláma, Odehnal, Řeháček, F. Toman – Svoboda (71. Blažíček), Mašek, T. Ločárek, Jurnečka – Halámka (64. Hájek, 67. O. Toman), Kuřítko (57. Zajíček).

BOHDALOV – ŠTĚPÁNOV 4:3

V divokém utkání vedli hráči Bohdalova na začátku druhé půle již 4:1, o záchranu bojující Štěpánov se dokázal díky hattricku Ludvíka dotáhnout na rozdíl jediné branky.

Góly: 6. a 52. Novotný, 19. A. Neuman, 49. Doležal – 41., 56. a 81. Ludvík. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Bohdalov: Velín – P. Neuman, Novotný, Večeřa, A. Fabík – A. Neuman, Šimek, Doležal, Koukal – Wasserbauer, Pokorný (83. Krčál). Štěpánov nad Svratkou: Dinga – Ostrovskyi, Bohdan (56. O. Hrubeš), Novák, Ilchyshyn, Sedláček, Samek, Sabadashka, Kutnyk (70. R. Hrubeš), Ludvík, Fiala (78. Kubica).