NEDVĚDICE – V. BÍTEŠ B 2:0

Domácí měli od počátku herní převahu, v největších příležitostech však Vašíčka i Štefku vychytal gólman Matiášek. Hosté vyloženou šanci neměli, spíše sázeli na nakopávané balony. Po změně stran pokračovala herní převaha Nedvědice, góly však přišly až v úplném závěru zápasu. V 78. minutě Vašíček přesně přihrál na nohu Douška, který šikovnou střelou otevřel skóre zápasu. Rezerva Velké Bíteše potom logicky otevřela hru, ale pět minut před koncem si nepohlídala střídajícího Pokorného, který dal výsledku definitivní podobu – 2:0.

Góly: 78. Doušek, 85. Pokorný. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 0:1. Diváci: 73. Poločas: 0:0. Nedvědice: Havlík – Krejčí, Štefka, Burýšek (65. Houdek), Sytař (85. Mareš), Trdý, Havlíček, Vašíček (82. Pokorný), Škutchan (69. Bracek), Prudký (46. Doušek), Jirásek. Velká Bíteš B: Matiášek – Hibš, M. Švanda (46. Hamřík), Mucha, O. Švanda (57. Paprskář) – Horký, T. Pelán, Rozum, Loup – Těšík, Burian (69. Jelínek).

POČÍTKY – STAŘEČ 7:0

Historická premiéra v krajské soutěži dopadla pro Počítky na jedničku s hvězdičkou. Od první minuty měly jasnou herní převahu, kterou v 17. minutě zúročil proměněným pokutovým kopem Jurnečka. Sedm minut před půlí ten samý hráč po standardní situaci zvýšil už na rozdíl dvou branek. Pět minut po změně stran pak po krásné individuální akci Jurnečka završil svůj hattrick – 3:0. Hráči SK Transformátor byli v absolutní pohodě, kterou postupně vyjádřili dalšími góly Řeháček, dvakrát Patrik Ločárek a na konečných 7:0 uzavřel skóre střídající Mario Filippi.

Góly: 17., 38. a 50. Jurnečka (první z PK), 54. Řeháček, 60. a 65. P. Ločárek, 79. M. Filippi. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Počítky: Šobej – Sláma, Odehnal, Řeháček, Beneš – Svoboda (63. T. Ločárek), Toman (85. Hájek), Mašek, P. Ločárek (72. Landsman) – Jurnečka (60. Zajíček), Halámka (56. M. Filippi).

BOHDALOV – MĚŘÍN 0:1

V malém okresním derby měli v první půli mírnou herní převahu hráči domácího Bohdalova. Ve 26. minutě vystřelil z hranice šestnáctky Koukal a orazítkoval tyčku hostující svatyně. Poté měl Bohdalov ještě jeden nebezpečný závar, který ale vyřešil gólman Jan Hladík. Rozhodující okamžik zápasu přišel v 66. minutě, kdy přetažený centr krásnou střelou zakončil přesně Kožený – 0:1. Deset minut před koncem byl ve vápně faulován domácí kapitán Doležal, gólman Hladík však penaltu Šimka dokázal zneškodnit. Závěr už si Měřín pohlídal.

Gól: 66. Kožený. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:5. Diváci: 352. Poločas: 0:0. Bohdalov: J. Chalupa – Odehnal, Novotný, O. Chalupa, Skála – A. Neuman, Doležal, Šimek, A. Fabík (71. Boháček) – Koukal, Henzl (88. Pokorný). Měřín: J. Hladík – M. Hladík (52. Beran), Matoušek, Netolický, Polák, Láznička, Kuřátko (90. Kružík), Bublán, Kožený, Souček, Doležal (73. Pololáník).

ŠTĚPÁNOV – M. BUDĚJOVICE 2:5

Hostující Budějovice měly raketový start do utkání, už po čtyřech minutách hry je dostal do vedení Aleš Svoboda. Železáři se radovali ve 22. minutě, vyrovnání zařídil Ludvík – 1:1. Zřejmě rozhodující okamžik utkání přišel v 58. minutě, v níž načal svůj střelecký koncert hostující Stehlík, navíc v téže minutě musel za urážku rozhodčího předčasně pod sprchy domácí Feifer. Stehlík v 77. minutě zvýšil už na rozdíl dvou branek, Štěpánov však o minutu později vrátil do hry vlastním gólem Povolný – 2:3. Hosté si však závěr zápasu pohlídali, Sláma přidal v 84. minutě čtvrtou branku a o dvě minuty později završil Stehlík svůj hattrick a uzavřel skóre zápasu na konečných 2:5.

Góly: 22. Ludvík, 78. Povolný (vlastní) – 4. A. Svoboda, 58., 77. a 86. Stehlík, 84. Sláma. Rozhodčí: Invald. Bez ŽK. ČK: 1:0 (58. Feifer). Diváci: 80. Poločas: 1:1. Štěpánov: Dinga – J. Kintr, R. Hrubeš (78. Macháček), Novák, Veselský (79. Brázda), Sedláček, Kovalchuk, Feifer, Ludvík, Kutnyk, Šikula.