Co se s vámi jako nově zvoleným předsedou a s novým výkonným výborem KFS Vysočina ve fotbale na Vysočině změní? Jaký vliv na to bude mít vám vyjádřená stoprocentní podpora na volební valné hromadě?
Stoprocentní podpora je určitě zavazující. Chtěl bych navázat na to, co je v rámci kraje Vysočina nastaveno. Společně s výkonným výborem bychom chtěli vytvořit jeden tým, který bude pracovat ku prospěchu klubů v rámci Kraje Vysočina. Rád bych také zintenzivnil komunikaci s jednotlivými kluby.

Je po volební valné hromadě na Vysočině jasnější, koho bude Vysočina (případně Morava jako celek) podporovat na budoucího předsedu Fotbalové asociace České republiky (FAČR)? Pokud ne, do kdy chcete mít v této otázce jasno?
V současné době není rozhodnuto, koho budeme podporovat. Se všemi kandidáty chceme mluvit a slyšet jejich vizi. Jasno bychom chtěli mít do konce dubna.

Václav Koloušek je i v pětačtyřiceti stále aktivním fotbalistou. Pokud zrovna není na hřišti, radí svým mnohdy o generaci mladším spoluhráčům.
Podle doktora jsem přišel za minutu dvanáct, vzpomenul na leukémii Koloušek

Připravuje Vysočina i vlastní nominace do orgánů FAČR?
Vše je stále ve fázi jednání, která teprve začínají. Stejně jako u předchozí otázky – chtěli bychom mít jasno do konce dubna.

Máte v tuto chvíli už konkrétnější představy k obnovení sportovní činnosti na Vysočině a restartu fotbalových soutěží?
Vše samozřejmě záleží na epidemiologické situaci, od které se bude vše odvíjet. My jsme na restart soutěží připraveni, čekáme už pouze na rozvolnění.

Zůstanete i po zvolení předsedou KFS Vysočina v čele OFS Třebíč?
Ano, zůstávám v čele OFS Třebíč. Mám kolem sebe skvělé pracovité lidi, takže věřím, že všechno společně zvládneme.