NOVÁ VES – NÁMĚŠŤ-VÍC. 4:2

Domácí měli raketový start do zápasu, už v 6. minutě otevřel skóre Jan Šandera. Na rozdíl dvou branek zvýšil Ondřej Starý, Náměšť ale kontrovala brankou Šimončiče. Klid Nové Vsi dal ještě před půlí hlavičkující Ondřej Starý – 3:1. Druhá půle byla o poznání vyrovnanější, branka Šimončiče vykřesala hostům naději. Tu sfoukl sedm minut před koncem parádní přímák v podání Františka Nečas.

Góly: 6. Jan Šandera, 15. a 35. O. Starý, 83. F. Nečas - 29. a 60. Šimončič. Rozhodčí: Terber. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Nová Ves: Fuksa – Kuchta, Krejčí, Havlík, Josef Šandera – Jan Šandera (64. V. Novotný), F. Nečas (90. T. Nečas), Žák, M. Novotný (62. J. Nečas) – O. Starý, Komínek (79. O. Šandera). Náměšť-Vícenice: Chalupa – Tržil, Čermák, Nekuda, Homola – Jonák, Klíma, Chlup, Durajka, Rubák – Šimončič. Nejlepší hráči: O. Starý, Žák - Šimončič.