Na Vysočině se do soutěže tedy již jistě zapojí následující stadiony:

1. FC HAVLÍČKŮV BROD. Na dohled nejrušnější křižovatky ve městě, mezi řekou Sázavou a Ledečskou ulicí, se nachází velmi kvalitní sportovní areál. Neustále modernizovaný fotbalový stánek s hlavní travnatou plochou i vedlejší s umělým povrchem. V jeho blízkosti jsou rovněž sportovní a tenisová hala a další sportoviště. Že se zde kromě divizního A týmu starají především o hojně početnou mládežnickou základnu snad netřeba ani dodávat.

Představení stadionu v Havlíčkově Brodu:

Zdroj: Deník/Karel Líbal

2. 1. FC JEMNICKO. V jednoduchosti je krása. V prostředí zámeckého parku u Znojemské ulice v Jemnici se nachází nenápadné fotbalové hřiště. Přesně před rokem na něm pokřtili zbrusu novou dřevěnou tribunu. Nenabízí možná komfort velký fotbalových aren, ale před nepřízní počasí spolehlivě ochrání a vhodně doplňuje okolní exte-riér přírodními materiály. V povedeném zázemí klubu se pochopitelně pamatovalo i na občerstvení fanoušků.

3. SK MORAVSKÉ BUDĚJOVICE. V centru města na Třebíčsku v Tovačovského sadech naleznete fotbalový stadion s výraznou tribunou i atletickou dráhou okolo hrací plochy. Fanouškům však jistá staromódnost areálu nevadí. Zvláště když se mohou posilnit kvalitním občerstvením v příjemném stínu vzrostlých stromů. Na své si tak zde přijde každý divák. A to i včetně poměrně sportovně náročného příchodu po strmých schodech.

Nominované areály si prohlédněte v naší fotogalerii. 

Více o celé soutěži čtete zde:

SOUTĚŽ: Hledá se nejlepší fotbalová adresa
Mimořádná soutěž Deníku: Hledá se nejlepší fotbalová adresa na Vysočině