I. B TŘÍDA – SKUPINA A

SVRATKA – LUČICE 0:1

Na podmáčeném terénu byl k vidění oboustranně ofenzivní a rychlý fotbal s šancemi na obou stranách. Lučice šly do vedení ve 35. minutě po vlastní brance domácích. Míč odražený od břevna trefil přímo do hlavy hráče Svratky a od něho se odrazil za brankovou čáru. Do druhého poločasu domácí změnili rozestavení a od 60. minuty prakticky nepustili hostující tým z jejich poloviny. Kýženou vyrovnávací branku však vstřelit nedokázali, tři body braly Lučice.

Gól: 35. Lancarič. Rozhodčí: Žaloudek. ŽK: 5:1. Diváci: 85. Poločas: 0:1. Svratka: Šmahel – M. Ondra, T. Ondra, Kalina, Lédl (80. Hobza), Pech, M. Moučka, Šuhaj (46. Jambor), D. Mayer (41. J. Mayer), J. Vítek, Bureš.

I. B TŘÍDA – SKUPINA B

MOR. BUDĚJOVICE – HAMRY N. SÁZ. 2:1

Po první půli to s nadějemi Kladivářů na bodový import vypadalo vcelku nadějně, po brance Davida Zemana ze 43. minuty totiž odcházeli do poločasové přestávky s jednobrankovým náskokem. Po změně stran ale nejprve Stehlík vyrovnal a tři body zařídil Moravským Budějovicím v 75. minutě Stark.

Góly: 59. Stehlík, 75. Stark – 43. D. Zeman. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 4:2. Diváci: 24. Poločas: 0:1. Hamry n. S.: Pinkava – Šabart, Franěk, Sojma (84. Culek), T. Novotný, Russ, D. Zeman (63. Miklík), S. Zedníček, J. Zeman, P. Novotný, Havlík.

BOHDALOV – STONAŘOV 1:3

První půle Bohdalovu vyšla, po brance Pokorného z 19. minuty šel do poločasové přestávky s těsným náskokem. Chvíli po obrátce vyrovnal Bláha, ale pak Stonařov přišel o vyloučeného Kubíka. Jenže ani to domácím k prvním bodům v sezoně nepomohlo. Po hodině hry totiž překlopil misky vah na stranu hostů Vacek, pojistku pak čtvrthodinu před koncem přidal Toth.

Góly: 19. Pokorný – 51. Bláha, 60. Vacek, 74. Toth. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (56. Kubík). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Bohdalov: Mundok – Skála, Novotný, Doležal, A. Fabík – A. Neuman, Šimek, Pokorný, Boháček – Koukal, Křesťan (76. Wasserbauer).

FŠ TŘEBÍČ – NEDVĚDICE 6:0

V souboji celků ze špičky tabulky Nedvědice totálně vybouchla v první půli, když hned pětkrát inkasovala. Pak už se zápas jen dohrával.

Góly: 5., 16., 20. a 32. Adam, 23. a 66. Bukáček. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 0:0. Diváci: 150. Poločas: 5:0. Nedvědice: Havlík – Jirásek (70. P. Sytař), Krejčí, Trdý, Houdek (29. Kolbábek), Michal Vašíček, Škutchan (57. Havlíček), M. Pachlopník, Mareš, Prudký (51. J. Sytař), Martin Vašíček.

LUKA N. J. – V. BÍTEŠ B 0:0

Rozhodčí: Chromý. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Velká Bíteš B: Bartošek – Hibš, Martin Švanda, Ondřej Švanda, Horák – Chadim (57. Patrik Loup), Svoboda, Ráboň (79. Mahel), Jakeš – Pokorný, David Rozum.