Poslední březnový víkend byl ve znamení startu krajských, ale také okresních fotbalových soutěží na Vysočině. A že se bylo na co dívat.

KRAJSKÝ PŘEBOR
15. kolo: Pelhřimov – Bedřichov 4:0, 15. Homolka, 33. Niederle, 35. Poul, 57. Niederle, Žirovnice – Okříšky 1:0, 58. Smrčka, Velké Meziříčí B – Náměšť-Vícenice 3:1, 25. Crkal, 31. Chalupa, 78. Vošmera – 39. Chadim, HFK Třebíč – Přibyslav 3:2, 43. Jeřábek, 45. vlastní Imramovský, 67. Maleta – 63. vlastní Rygl, 71. Vostál, Speřice – Sapeli Polná 3:1, 34. Soukup, 60. Svoboda, 80. Svoboda (PK) – 32. Szabó, Ledeč nad Sázavou – Nová Ves 1:5, 55. Toula (PK) – 38. Komínek, 45. Žák, 64. Šandera, 82. Nečas, 85. Komínek, Chotěboř – Nové Město B 0:1, 90. vlastní Fiedler.


Načítám tabulku …

1. A TŘÍDA – SKUPINA A
15. kolo: Rozsochatec – Košetice 0:2, 25. Bumbálek, 31. Voves, Nový Rychnov – Havlíčkův Brod B 2:3, 9. Březina, 86. Kratochvíl – 32. Sikora, 62. Šilhart, 64. Šilhart, Telč – Mírovka 1:3, 37. Nerad – 6. Rásl, 44. Čermák (PK), 52. Mach, Humpolec B – Dobronín 3:1, 12. Kříženecký, 23. Žatečka (PK), 32. Žatečka – 15. Smejkal, Třešť – Leština 5:2, 4. Svoboda, 25. Rod, 40. Svoboda, 45. Rod, 53. Tausch – 67. Forejt, 72. Mišovec, Štoky – Kamenice nad Lipou 1:4, 68. Buben (PK) – 18. Dvořák, 53. Zahradník, 73. Hadrava, 89. Dvořák.


Načítám tabulku …

1. A TŘÍDA – SKUPINA B
15. kolo: Žďár B – Jemnicko 1:1, 88. Viliš – 14. Süssenbek, Rad. Svratka – Dukovany 1:3, 16. Lhoták – 32. Holoubek, 43. Čapoun, 45. Holoubek, Kouty – Počítky 2:0, 79. Havelka, 80. Stejskal, Měřín – Želetava 0:0, Moravec – Šebkovice 1:1, 25.Sodomka – 47. Rybka, Herálec ZR – Rapotice 1:3, 6. Kadlec – 10. Kučera, 46. Adamenko, 90. Matoušek, Budišov-Nár. – Kostelec 4:0, 2. Blatný, 10. Šťáva, 59. Blatný (PK), 76. Hibš.


Načítám tabulku …

1. B TŘÍDA – SKUPINA A
15. kolo: Pohled – V. Beranov 2:2, 2. Sobotka (PK), 41. Henek – 29. Svoboda (PK), 61. Eliáš, H. Brod C – Chotěboř B 0:5, 17. Odvářka, 49. Nedvěd, 61. Nedvěd, 72. Krédl, 78. Mrtka, Lípa – Světlá B 2:3, 70. Háněl, 84. Sochor (PK) – 6. Čálek, 28. Čálek, 64. vlastní Havel, Pacov – Ždírec B 1:0, 15. Faltýnek, A. Důl – Habry 3:2, 15. Kalný, 41. Tichánek, 43. Kovačík – 27. Melechovský, 64. Melechovský, Lučice – Batelov 2:0, 14. Lančarič, 53. vlastní Kapoun, Tis – H. Borová 3:3, 45. Marek, 47. Marek, 60. Miřátský – 8. Kučera, 66. Kučera, 90. Frühbauer.


Načítám tabulku …

1. B TŘÍDA – SKUPINA B
15. kolo: Rudíkov – Bohdalov 4:2, 27. Malec, 60. Skryja, 79. Skryja, 90. Malec – 29. Koukal, 50. Novotný (PK), FŠ Třebíč – Jaroměřice 8:1, 6. Adam, 9. Hobza, 59. Molák, 66. Adam, 79. Roupec, 81. Hráček, 85. Zahrádka, 88. Roupec – 20. Melán, Blatnice – Svratka 1:1, 33. Sova – 58. Solnička, Stonařov – Nedvědice 0:4, 5. Vašíček, 28. Pachlopník (PK), 30. Pachlopník, 62. Vašíček, Stařeč – V. Bíteš B 2:3, 49. Strouha, 67. Dvořák – 61. Novotný, 70. Novotný, 76. Šperka, Hamry n. S. – Sl. Polná B 2:1, 18. Novotný, 27. Russ – 40. Čaloud, Luka n. J. – Přibyslavice 1:1, 44. Mitev – 38. Lopatář.


Načítám tabulku …