I. A TŘÍDA – SKUPINA B

MORAVEC – JEMNICKO 0:1

Bojovný a vyrovnaný zápas, v němž měli domácí více šancí, rozhodla situace z 65. minuty. Do rozhozené domácí obrany hosté podnikli rychlý brejk, na jehož konci byl Menčík – 0:1. „Byl to zápas o jediném gólu. Bohužel my jsme naše šance nedali, hosty výborně podržel gólman,“ přiznal hrající trenér Moravce Martin Černý.

Gól: 65. Menčík. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Moravec: Pokorný – Kudiovský, P. Černý, Toufar, Juračka, Smolík (80. Hladík), Červinka, J. Kachlík (85. Štěpánek), M. Černý, Chlubna (69. M. Kachlík), Svoboda.

MĚŘÍN – ŽĎÁR B 1:1

Hosté přijeli pouze v jedenácti, přesto dokázali vybojovat cenný bod. Měřín měl více šancí, jenže dvakrát Souček a jednou Kožený nemířili přesně. Do vedení šli domácí v 50. minutě, Beran nahrával a Bublán se nemýlil – 1:0. V 78. minutě však přišla standardní situace hostů, balon trefil Součka, od něhož se odrazil do vlastní branky – 1:1. „Vzhledem k počtu šancí jsme určitě dva body ztratili,“ přiznal hrající trenér Měřína Karel Kružík.

Góly: 50. Bublán – 78. Souček (vlastní). Rozhodčí: Karlík. ŽK: 0:3. Diváci: 201. Poločas: 0:0. Měřín: J. Hladík – Láznička, Netolický, Polák, Bublán (89. Urbánek), Souček, Polanský, Kuřátko (72. Procházka), Beran (62. Doležal), Kožený (79. Kružík), Kafka (64. Jonáš). Žďár B: Havlík – Z. Peňáz, Machatka, Musil, L. Sláma, T. Peňáz, Palán, Frieb, Růžička, B. Sláma, Potocký.

POČÍTKY – KOUTY 4:1

Domácím vyšel úvod, už po dvanácti minutách hry je poslal do vedení Patrik Ločárek, když zúročil krásnou kombinační akci. Hra se poté přelévala ze strany na stranu, Počítky však byly produktivnější a dalšími třemi góly zápas rozhodly ve svůj prospěch. „Proměnili jsme naše šance, to rozhodlo. Po čtvrtém gólu bylo prakticky po zápase,“ těšilo kouče SK Transformátor Františka Šustra.

Góly: 12. P. Ločárek, 37. Růžička (vlastní), 55. Halámka, 58. Jurnečka (PK) – 40. Cejpek. Rozhodčí: Vašíček. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Počítky: F. Toman – Sláma, Beneš (46. Kachlík), Řeháček, Landsman – T. Ločárek, Halámka, P. Ločárek, Jurnečka – Bednář, Filippi.

N. MĚSTO B – ŽELETAVA 2:2

Góly: 50. Slavíček, 69. Šmída – 64. a 90. Čurda. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. SFK Nové Město B: P. Skryja – Bača, Chytrý, J. Veselý, J. Skryja (21. Poul) – P. Blažíček (57. Boušek), Zambe, V. Veselý, R. Blažíček – Slavíček (63. Šmída), Matulka (68. Liška).

DUKOVANY – RADEŠÍNSKÁ SVRATKA 5:1

Góly: 28. M. Šacl (vlastní), 32. Hron, 39. Blatný, 55. Koníř, 83. Sedláček – 71. Pekárek. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 0:3. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Rad. Svratka: Petr – J. Chrást, Drdla, Smejkal (46. Němeček, 81. Šoustar), Janů – M. Šacl (84. Skryja), Josífek, Pekárek, Mužátko (66. Gabriel) – Jinek (58. Buřval), Plhal.

DOBRONÍN – HERÁLEC 7:1

Góly: 18., 29., 32., 75. a 82. Sedláček, 20. Horáček, 66. Cink (PK) – 52. Okurka. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 4:0. Herálec: Forchtsam – Hamák, Černý, Kovář, Cach, Okurka, Bříza, Boháč (70. Bureš), Uchytil, Slováček, Veselský.