HFK TŘEBÍČ - NOVÁ VES 1:0

Fotbalisté Třebíče se dočkali již třetí výhry v řadě a v závěru sezony tak napravují její nevydařený průběh. Se silným soupeřem rozhodl o konečné výhře 1:0 V 78. minutě R. Bence, gólman Duba udržel pro domácí tým teprve třetím čisté konto.

Góly: 78. R. Bence. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. HFK Třebíč: Duba - J. Uličný, Brabenec, Suchna, Staněk (53. O. Uličný) - R. Bence, Lorenc (84. V. Bence), Hrbáček, Kostelecký - Maleta, Durda. Nová Ves: Fuksa - Starý, Havlík, Žák, Krejčí, Kuchta (46. Ptáček), Šandera, Novotný, F. Nečas, Komínek, T. Nečas. Nejlepší hráči: R. Bence, Durda – Fuksa.

V. MEZIŘÍČÍ B – OKŘÍŠKY 1:1

V první půli měli domácí převahu, jenže Fiala v brance Okříšek čaroval. Až ve 44. minutě vybojoval Krčál míč na polovině hřiště a střelou zpoza vápno otevřel skóre zápasu. Ve druhé půli byly lepším týmem hostující Okříšky, po centru z pravé strany v 66. minutě zaslouženě vyrovnal Dubský. Závěr zápasu byl hektický, protože nejprve sanitka odvezla gólmana Dubce a poté i Koudelu, který zřejmě utrpěl otřes mozku. Navíc ještě byly k vidění dvě červené karty, po jedné na každé straně.

Gól: 44. Krčál. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 0:4. ČK: 1:1 (90. Sysel - 81. Dočkal). Diváci: 70. Poločas: 1:0. V. Meziříčí B: Dubec – Benda, Bibr, Chalupa, Požár (46. Partl), Nevoral, Malec, Sysel, Krčál, Crkal, Koudela. Okříšky: Fiala – Němec, Benda, Dočekal, Široký (68. Bulant), Dubský, Dočkal, Bastl (55. Tůma), Ryšavý (72. Koreš), Rampír, Binka. Nejlepší hráči: Krčál, Sysel - Fiala.