I. A TŘÍDA - SKUPINA A

TŘEŠŤ - HERÁLEC 2:3

První půle nabídla po jedné šanci na obou stranách, góly začaly padat až po změně stran. V 56. minutě šla Třešť do vedení, odražený balon umístil k tyči Mareš. O osm minut později bylo v domácím táboře ještě veseleji, pod břevno nekompromisně zamířil Tausch – 2:0. Jiřičku naděje pro Herálec vykřesal Lukáš Cach, který v 72. minutě prostřelil chumel hráčů před sebou. O čtyři minuty později pak Boháč hlavou do protipohybu gólmana vyrovnal na 2:2. Dokonalý obrat pak zařídil opět Lukáš Cach, který po několika odrazech napálil míč přesně k tyči.

Góly: 56. Mareš, 64. Tausch – 72. a 85. L. Cach, 76. Boháč. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 3:5. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Herálec: Forchtsam – Černý, Okurka, Skála, Uchytil, Bříza, Kovář, A. Cach, Najman (90. Bidmon), L. Cach, Boháč.

I. A TŘÍDA - SKUPINA B

ŽĎÁR B – DUKOVANY 1:3

Domácí vstoupili do utkání velice lehkovážně a po individuálních chybách v první půli dvakrát inkasovali. V 17. minutě se odražený míč dostal na nohu neobsazeného Fojtáška, který otevřel skóre zápasu. O šest minut později se po další chybě domácího souboru ve středu hřiště míče ujal Koníř a po rychlé akci zvýšil na 0:2. Po změně stran si rezerva Žďáru vytvořila územní převahu, ale k pořádné šanci se prakticky nedostala. To Dukovany byly produktivnější, hrubku domácího stopera potrestal v 74. minutě Blatný. Alespoň čestný úspěch Žďáru pak hlavou v poslední minutě zaznamenal Machatka – 1:3.

Góly: 90. Machatka - 17. Fojtášek, 23. Koníř, 74. Blatný. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Žďár B: Sobotka – Havlík, Z. Peňáz, Růžička, Machatka, Vokoun, Musil, Lukáš, Potocký (55. B. Sláma), L. Sláma (78. Baránek), T. Peňáz.

R. SVRATKA – TŘEBÍČ B 3:2

V úvodní části pouťového utkání byli hráči Svratky jasně lepším týmem, z mnoha šancí ale proměnili jen dvě. V 8. minutě Pekárek z levé strany přehodil gólmana hostů, za další dvě minuty Pekárek naservíroval míč Plhalovi, který hlavou přidal druhou branku – 2:0. Jenže po změně stran se role naprosto otočily. Přesně po hodině hry Hrbáček ranou do šibenice snížil na rozdíl jediné branky. V poslední minutě normální hrací doby přišel pro domácí šok, Lorenc trefou k tyči vyrovnal na 2:2. Ve třetí minutě nastaveného času však Šacl šťastnou trefou zařídil pro Radešínku všechny tři body.

Góly: 8. Pekárek, 10. Plhal, 90.+3. Šacl – 60. Hrbáček, 90. Lorenc. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Rad. Svratka: P. Chrást – J. Chrást, Drdla, Smejkal, Janů – Šacl, Pekárek, Starý, Mužátko (76. Dvořák) – Josífek, Plhal (81. Skryja).

SFK NOVÉ MĚSTO B – NOVÉ SYROVICE 6:0

Od úvodních okamžiků se hrálo prakticky na jednu branku, rezerva Nového Města však začala střílet branky až po změně stran. Ve 48. minutě Slavíček dobře napadal a Vašíček toho využil ke vstřelení úvodní branky zápasu. Za další dvě minuty se po prakticky totožné akci prosadil Slavíček, už na 3:0 zvýšil ten samý hráč v 63. minutě. Ve zbytku zápasu pak hráči Vrchoviny své vedení ještě zdvojnásobili.

Góly: 48. a 84. Vašíček, 50. a 63. Slavíček, 66. M. Šmída, 86. Žák. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. SFK Nové Město B: P. Šmída – Havelka (61. M. Šmída), Bača, Vašíček, R. Blažíček (82. J. Veselý), P. Blažíček (68. V. Veselý), Slavíček, Polnický, Žák, Boušek, Dobrovolný (46. Mazel).

I. B TŘÍDA - SKUPINA B

POČÍTKY – BOHDALOV 2:1

V první půli derby byli mírně lepší hráči Bohdalova, ale žádná gólová příležitost k vidění nebyla. Po změně stran začaly Počítky zostra a už po čtyřech minutách hry Tomáš Ločárek nacentroval na svého bratra Patrika, který z voleje otevřel skóre zápasu. Krátce po hodině hry však z rychlého protiútoku vyrovnal Oldřich Chlupa na 1:1. Počítky se hnaly za výhrou a odměny se dočkaly v 81. minutě. Mašek si naběhl na centrovaný míč a hlavou utkání rozhodl ve prospěch domácího celku.

Góly: 49. P. Ločárek, 81. Mašek – 61. O. Chalupa. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Počítky: Šobej – Sláma, Odehnal, Řeháček – T. Ločárek, F. Toman, Mašek, P. Ločárek (80. O. Toman), Landsman (88. Zajíček) – Jurnečka, Halámka (65. M. Filippi). Bohdalov: J. Chalupa – A. Fabík, Novotný, O. Chalupa, P. Neuman – A. Neuman, Křesťan, Krčál (84. Pokorný), Henzl – Koukal, Šimek.

NEDVĚDICE – ŠTĚPÁNOV 0:2

Derby Bystřicka nabídlo od první minuty důrazný fotbal. Ve 27. minutě se balon po rohovém kopu Štěpánova dostal na nohu Karáska, který s pomocí teče jednoho z domácích hráčů dostal Železáře do vedení. Ve druhém poločase se Nedvědice snažila vyrovnat, ale narážela na dobře zformovanou obranu hostů. Minutu před koncem šel na rohový kop domácího souboru i gólman Trdý, jenže následoval rychlý brejk a David Kintr do prázdné branky pohodlně rozhodl.

Góly: 27. Karásek, 89. D. Kintr. Rozhodčí: Maar. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Nedvědice: Trdý – Jirásek, Krejčí, Štefka, Burýšek, Škutchan, Havlíček, P. Sytař (79. Pokorný), Houdek (61. Bracek), Vašíček, Prudký (90. J. Sytař). Štěpánov: Dinga – O. Hrubeš (66. Šikula), Bohdan, Novák, Sabadashka, Sedláček, R. Hrubeš, Karásek, D. Kintr, Kutnyk, Ludvík.