I. A TŘÍDA – SKUPINA A

LEŠTINA – HERÁLEC 4:0

Góly: 25. Burjetka, 34. a 38. Štros, 79. Bárta. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Herálec: Forchtsam – Hamák, Holec, Veselský, Cach, Slováček, Bříza, Černý, Boháč, Pálka, Říčan.

I. A TŘÍDA – SKUPINA B

ŽĎÁR B – MORAVEC 5:1

V 7. minutě gólman Pokorný špatně odkopl a Vokoun pohotově trestal – 1:0. Po půlhodině hry Janů pěknou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Čtyři minuty před pauzou Libor Sláma pěknou individuální akci zakončil přesnou střelou na zadní tyč. V 69. minutě opět Libor Sláma zvýšil už na rozdíl čtyř branek. Hráči Moravce se dočkali čestného úspěchu v 81. minutě, Petr Kudiovský prošel středem hřiště a tvrdou střelou korigoval. Dvě minuty před koncem pak Janů našel na zadní tyči volného Vokouna, který upravil na 5:1.

Góly: 7. a 88. Vokoun, 32. Janů, 41. a 69. L. Sláma – 81. P. Kudiovský. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 0:0. Diváci: 69. Poločas: 3:0. Žďár B: Havlík – B. Sláma, Z. Peňáz, T. Peňáz, Růžička – Švoma, Musil, Frieb (56. Potocký), Janů – L. Sláma, Vokoun. Moravec: Pokorný – F. Kudiovský, Černý, Ondráček, Juračka, P. Kudiovský, Červinka, Hluhschenko, Kachlík, Jakeš, Broža (19. Urban).

N. MĚSTO B – DUKOVANY 1:2

Góly: 52. Slavíček – 6. Jacko, 42. Prokeš. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 0:2. SFK Nové Město B: Skryja – Havelka (62. Peňáz), J. Veselý (74. Hudák), Poul, Vašíček, P. Blažíček, Boušek, Slavíček, Švanda, Dobrovolný (84. Horakovský), Chroustovský (46. Červenka).

R. SVRATKA – ŽELETAVA 2:4

Góly: 4. Pekárek, 43. Starý (PK) – 5. a 37. Čurda, 13. Simandl, 26. Vrbka. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 4:0. Diváci: 121. Poločas: 2:4. Radešínská Svratka: P. Chrást – Chrást (46. Marek), Drdla, Smejkal, Janů – M. Šacl, Josífek (71. Vít Skryja), Starý, Michal Skryja – Pekárek, Plhal.