SK Líšeň nepatří mezi oblíbené protivníky soupeře trenéra Davida Oulehly. „Nerad proti nim hraji,“ přiznal po utkání na tiskové konferenci. „Dobře brání, chodí do rychlých brejků a mají nepříjemné standardní situace.“

Z jedné z nich také hosté vyrovnali stav na konečných 1:1. Více než nerozhodný výsledek ale byl na přetřesu střelec vedoucí branky Vysočiny Justin Araujo-Wilson.

Jihlavský útočník Justin Araujo-Wilson (v modrém s číslem 19 právě střílí vítězný gól na Žižkově) zaznamenal na podzim šest branek. Inkasoval ale také dvě červené karty. Ta druhá v utkání s Líšní spolu zapříčinila ztrátu vítězství.
Zklamaný Vedral. Převažují ve mně negativní emoce. Zápas jsme měli zvládnout

Jeho dvě žluté karty, a tím i následná červená, posadily do sedla soupeře. „Těžko se mi to komentuje,“ uvedl Oulehla. „Nekritizuji hráče přes média, ale to, co udělal Wilson, je prostě neomluvitelné.“

Zbytečná byla především první žlutá karta, kterou Araujo-Wilson inkasoval v poslední minutě prvního poločasu za nicneřešící faul na polovině hřiště. „Mluvili jsme s ním o tom v poločasové přestávce, ať si dá pozor. Ale není to o něm. Měl jsem ho vystřídat, to je jednoznačně moje chyba,“ dodal Oulehla.

Co dalšího řekl David Oulehla o Araujo-Wilsonovi a o černé podzimní bilanci šesti červených karet si poslechněte v našem videu:

Zdroj: Deník/Karel Líbal