ŽĎÁR N. S. - SL. POLNÁ 3:2

Krajské derby začalo lépe pro hostující Polnou, v 6. minutě se ve vápně prosadil po centrovaném míči Šerý – 0:1. Postupem času převzali iniciativu hráči Žďáru, po pěkné kombinační akci ve 34. minutě vyrovnal Lubor Trojánek. Po změně stran pokračovali domácí borci v tlaku, který zúročili ve dvě gólové situace. Lubor Trojánek sklepl v 59. minutě míč na Henzla, který utěšenou střelou z velkého vápna poslal domácí do vedení. O šest minut později utekl obraně Polné Lubor Trojánek a šikovně přeloboval vyběhnutého Konráda – 3:1. Další příležitosti však Žďár nevyužil a nakonec musel o výhru ještě bojovat. Sedm minut před koncem totiž hosté rychle rozehráli standardku a bleskovou akci proměnil ve snižující branku střídající Apfelthaler. Hosté se snažili i o vyrovnání, ale více už jim obrana FC Žďas nedovolila.

Góly: 34. a 65. L. Trojánek, 59. Henzl – 6. Šerý, 83. Apfelthaler. Rozhodčí: Běhal. ŽK: 1:3. Diváci: 210. Poločas: 1:1. Žďár n. S.: Svoboda – T. Trojánek, Šindelka, Štursa – Vokoun, Vitásek, Růžička (80. Švoma), Sodomka, Nedvěd – Henzl (75. Kovář), L. Trojánek. Slavoj Polná: Konrád – Šimek, Šourek, Holub (70. Pecina), Haala, Válek (74. Apfelthaler), Kavka (46. Urbánek), Fadrný, Šerý, Klíma, Rod. Nejlepší hráči: Vitásek, Henzl - Klíma.