Dohrávané utkání čtvrtého kola moravskoslezské divize D sehráli ve středečním odpoledni fotbalisté Velké Bíteše a Ždírce nad Doubravou. Úspěšnější v něm byl domácí celek, o jehož nejtěsnější výhře 1:0 rozhodl gól Traxla v závěru první půle.

Díky tomu poskočili svěřenci trenéra Marka Zúbka na druhé místo tabulky, jen o skóre za Hodonín.

DOHRÁVKA 4. KOLA MS DIVIZE D
V. BÍTEŠ – ŽDÍREC N. D. 1:0
Gól: 44. Traxl. Rozhodčí: Gasnárek. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (50. Daněk). Diváci: 310. Poločas: 1:0. Velká Bíteš: Pelán – Pavel Loup, Mrňa, Daněk, Urbánek – Bartoš (79. Dufek), Sznapka, Novotný (76. Macek), Šimončič – Traxl, Krula (64. Merdita). Ždírec nad Doubravou: Bartaloš – Pelikán, Dočekal (46. Najman), Bureš (62. Felkl), Fikar (75. Kolouch), J. Novotný, Klimeš (46. Mrázek), Pavlas, Vopršal, Málek (79. Soukup), P. Novotný.